Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Byt 1+1 koupímByt 1+1 koupím, hledám byty 1+kk, poptávky nemovitostí, poptávka nemovitosti, reality hledáte poptávky nemovitosti nebo byty takové, které by Vám vyhovovaly? Každý den prohledáváte a pročítáte stovky inzerátů nemovitostí a stále ne a ne najít tu pravou? Máme pro Vás lepší řešení! Inzerujte u nás zdarma a hledejte jen ty nemovitosti, které potřebujete.

BYT – HRANICE, LIPNÍK, PŘEROV, OLOMOUC

BYT – HRANICE, LIPNÍK, PŘEROV, OLOMOUCKoupím a hotově zaplatím malý byt 1+1, 1+kk nebo garsonku v Hranicích, Lipníku, Přerově nebo Olomouci. Balkón nebo lodžie výhodou. Cena do 1.3 milionu. Děkuji za nabídky, volejte kdykoliv 739 807...


0 Kč

zobrazeno: 17x
Olomoucký kraj

1+1 ke koupi, Olomouc

1+1 ke koupi, OlomoucHledám byt 1+1 ke koupi v Olomouci, lokalita nerozhoduje, nejlépe 2. nebo 3. patro s výtahem, může být i původní stav. Děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 72x
Olomoucký kraj
Olomouc

1+1 prodej bytu v Jihlavě

1+1 prodej bytu v JihlavěProsím nabídněte byt 1+1 nebo garsonku v Jihlavě, spíše v okrajové části, alespoň 2. patro, upřednostňuji cihlu, děkuji za nabídky. RK ne.


0 Kč

zobrazeno: 63x
Vysočina
Jihlava

1+1 prodej bytu v Olomouci

1+1 prodej bytu v OlomouciHledáme byt ke koupi v Olomouci kdekoliv, 1+1/1+kk, původní stav, balkón výhodou, cena dohodou, bez realitek,děkuji.


0 Kč

zobrazeno: 130x
Olomoucký kraj
Olomouc

1+1 ke koupi, Jihlava

1+1 ke koupi, JihlavaKoupím byt 1+1/1+kk v Jihlavě a nejbližším okolí, nejlépe původní stav k rekonstrukci, balkón výhodou, děkuji, bez RK.


0 Kč

zobrazeno: 143x
Vysočina
Jihlava

1+1 ke koupi, Jihlava

1+1 ke koupi, JihlavaPoptávám byt 1+1 v Jihlavě, ke koupi, podm. balkón, může být i původní stav, spíše nižší patro. Děkuji za všechny nabídky. RK NE.


0 Kč

zobrazeno: 117x
Vysočina
Jihlava

Koupím byt 1+kk, 1+1

Koupím byt 1+kk, 1+1Koupím byt pro svou maminku v Chrudimi 1+kk, 1+1. Upřednostňuji lokalitu U Stadionu, Palackého třída, Víta Nejedlého, Dr. Václava Peška. Děkuji moc za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 87x
Pardubický kraj
Chrudim

Byt 1+1 ke koupi v Jihlavě

Byt 1+1 ke koupi v JihlavěHledám byt 1+1 v Jihlavě, kdekoliv, nejlépe okolí Březinky, po rekonstrukci, děkuji za nabídky. RK ne.


0 Kč

zobrazeno: 113x
Vysočina
Jihlava

1+1 prodej, Jihlava

1+1 prodej, JihlavaSháním byt 1+1 v Jihlavě, podm. je balkón a po rekonstrukci, děkuji za nabídky. Lokalita nejlépe Březinky.


0 Kč

zobrazeno: 96x
Vysočina
Jihlava

1+1 koupě, Jihlava

1+1 koupě, JihlavaSháním 1+1 ke koupi v Jihlavě, lokalita nerozhoduje, něco po rekonstrukci, cena dohodou. Realitky nevolat


0 Kč

zobrazeno: 100x
Vysočina
Jihlava

Celkem 301 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj