Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


Nejnovější přidané poptávky nemovitostí do inzerce zdarma, aktuální výpis inzerce, poptávka na reality, koupím byt, koupím rodinný dům, chci koupit chatu, chalupu, hledám pozemek, rybník, poptávky nemovitosti jsou zdarma bez i realitky a profesionálně platnost vložené poptávky je 12 měsíců. Široká poptávka na nemovitosti a pozemky. Poptávají zde realitní kanceláře ale i soukromé osoby. Máte zde možnost vložit k inzerátu i videopoptávky.

Koupě bytu 3+1

Koupě bytu 3+1Sháníme 3+1 v Olomouci, nebo 4+kk, osobní vlastnictví, ideálně Nové Sady směr Tržnice, max. 2.500.000,-Kč.


0 Kč

zobrazeno: 7x
Olomoucký kraj
Olomouc

2+1 ke koupi, Olomouc

2+1 ke koupi, OlomoucHledáme byt ke koupi 2+1 alespoň 60 m2, nejlépe cihla, může být i v původním stavu, podmínkou je vana v koupelně, děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 5x
Olomoucký kraj
Olomouc

1+kk ke koupi, Olomouc

1+kk ke koupi, OlomoucNabídněte prosím garsonku nebo 1+kk v Olomouci, klidnější lokalita nebo okraj města, mže být i původní stav, cca 1,2 mil. Kč. Děkuji.


0 Kč

zobrazeno: 4x
Olomoucký kraj
Olomouc

1+1 Olomouc

1+1 OlomoucSháním nutně 1+1 max. 2+1 v okolí hlavního nádraží, ideálně cihla, alespoň po částečné rekonstrukci, max. 1,8 mil. Kč.


0 Kč

zobrazeno: 6x
Olomoucký kraj
Olomouc

2+1 pronájem

2+1 pronájemHledáme 2+1 nebo 3+kk v olomouci, někde u centra, pro 4 studentky, ideálně od července nebo dle dohody, neprůchozí pokoje podmínkou, děkuji.


0 Kč

zobrazeno: 5x
Olomoucký kraj
Olomouc

1+1 Olomouc

1+1 OlomoucNabídněte prosím byt k pronájmu, ideálně od května nebo června, max. do 10000 pro 2 osoby, lokalita nerozhoduje. Děkuji.


0 Kč

zobrazeno: 5x
Olomoucký kraj
Olomouc

Pronájem 3+1, Olomouc

Pronájem 3+1, OlomoucSháníme pronájem 3+1 pro rodinu se 2 dětmi, nezařízený, na stěhování nespěcháme, podmínkou je balkon. Děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 5x
Olomoucký kraj
Olomouc

4+1 k pronájmu, Olomouc

4+1 k pronájmu, OlomoucSháníme pronájem bytu 4+1/4+kk v Olomouci ideálně okolí centra pro 5 studentů, volný nejpozději od srpna/září


0 Kč

zobrazeno: 5x
Olomoucký kraj
Olomouc

Pronájem 2+kk Olomouc

Pronájem 2+kk OlomoucHledáme pronájem bytu 2+kk v Olomouci, pro pracující pár s dítětem, volný ihned, spíše vybavený, ale může být i částečně vybavený.


0 Kč

zobrazeno: 5x
Olomoucký kraj
Olomouc

Pronájem 2+1

Pronájem 2+1Nabídněte prosím byt 2+1, okolí Povel, Nové Sady, max. Nová ulice, pro rodinu, slušná, podmínkou balkón. Děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 8x
Olomoucký kraj
Olomouc

1+kk pronájem, Olomouc

1+kk pronájem, OlomoucSháním pronájem 1+kk/1+1 v Olomouci, ideálně cihla nebo novostavba, pro pracující pár bez zvířete. K nastěhování ihned!


0 Kč

zobrazeno: 6x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám dlouhodobý pondájem

Hledám dlouhodobý pondájemMladý pracující pár s malým hodným čistotným pejskem hledá dlouhodobý podnájem bytu 1+1 nebo 1+kk v Domažlicích nebo ve Kdyni. Nejlépe bez RK. Maximální cena nájemného za měsíc do 8 000,-...


8 000 Kč

zobrazeno: 6x
Plzeňský kraj
Domažlice

1+1 pronájem, Olomouc

1+1 pronájem, OlomoucNabídněte prosím byt 1+1 nebo 1+kk, ideálně novostavba do 9.000,-Kč včetně inkasa. Volné ihned. Děkuji za jakékoliv nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 11x
Olomoucký kraj
Olomouc

Výkup nemovitosti s možností nájmu!

Výkup nemovitosti s možností nájmu!Nevíte kudy kam? Nezvládáte své splátky? Vyřešíme oddlužení, dražby, exekuce a nevýhodné zástavy na Vaší nemovitosti! Bez poplatků předem! Nečekejte až bude pozdě! Strach vám...


1 Kč

zobrazeno: 24x
Hlavní město Praha

Koupím byt 3+1 / 3+kk Brno

Koupím byt 3+1 / 3+kk BrnoManager z Čech koupí byt 3+1 nebo 3+kk v Brně, blízkost IBM výhodou není však podmínkou. Výhodou je zrekonstruovaný byt nebo novostavba. Cena do 6mil. Více dle telefonní domluvy na níže uvedeném...


6 000 000 Kč

zobrazeno: 52x
Jihomoravský kraj
Brno

Celkem 1 279 inzerátů1