Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Developerské projektyKoupím typové projekty rodinných domů, developerský projekt, novostavby bytů, poptávky nemovitostí, hledám nové domy, byty, chaty, komerční objekty na pronájem. Realitní portál realizuje developerské projekty. Zaměřuje se zejména na segmenty rezidenční výstavby, kanceláří a objektů pro výrobu a skladování. Vyberte si z přehledné poptávky nemovitostí.

Dům na pronájem Doksy

Dům na pronájem DoksyHledám rodinný dům na pronájem Doksy. Nabídněte prosím zařízený dům, v dobrém místě ke jezdí MHD a za velmi rozumnou cenu, dlouhodobě, platím 2 kauce dopředu, děkuji za nabídky.


6 500 Kč

zobrazeno: 873x
Středočeský kraj
Doksy

Koupím dům v Olomouci, poptávka nemovitostí

Koupím dům v Olomouci, poptávka nemovitostíKoupím dům v Olomouci, poptávka nemovitostí. Hledám rozestavěný dům ke koupi v Olomouci, nejlépe lokalita Neředín a okolí.


0 Kč

zobrazeno: 473x
Olomoucký kraj

hledáme ke koupi novostavbu 3+kk, P9

hledáme ke koupi novostavbu 3+kk, P9Hledáme ke koupi novostavbu 3+kk nebo 3+1, lokalita P9, /Kbely,Čakovice, Letnany, Palmovka/ Zn. Spěchá


3 500 000 Kč

zobrazeno: 459x
Česká republika
190 00 Praha 9

Koupíme novostavbu v Olomouci a okolí

Koupíme novostavbu v Olomouci a okolíKoupíme novostavbu v Olomouci a okolí. Koupíme pěkný rodinný dům v novostavbě, se zahradou. Cena není rozhodující.


0 Kč

zobrazeno: 447x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledáme domek

Hledáme domekHledáme domek. Koupíme rodinný dům v okolí Olomouce. Hledáme novostavbu, velikost nerozhoduje. Se zahradou.


0 Kč

zobrazeno: 451x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupíme rodinný domek

Koupíme rodinný domekKoupíme rodinný domek. Hledáme pro velkou rodinu pěkný, prostorný rodinný domek. V olomouci a okolí kolem 35km.


0 Kč

zobrazeno: 456x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledáme rodinny dům

Hledáme rodinny důmHledáme rodinny dům. Ke koupi hledáme rodinny domek v Olomouci a okolí do 35km. Nejlépe novostavbu, ale není podmínkou.


0 Kč

zobrazeno: 474x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupíme RD na Olomoucku

Koupíme RD na OlomouckuKoupíme RD na Olomoucku. Pro rodinu hledáme velký, prostorný byt o minimální velikosti 4+kk. Nejlépe se zahradou.


0 Kč

zobrazeno: 466x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 8 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj