Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Hledám novostavbuHledám novostavbu, koupím byt, dům, nové byty, rodinné domy na klíč, poptávky nemovitostí. Nejnavštěvovanější bezplatný realitní server je zde i pro realitní kanceláře. O všechno se postará daná realitní kancelář, která připraví smlouvy, doloží všechny potřebné listiny a doplní podstatné údaje, které Vás ochrání před podvodníky.

Dům na pronájem Doksy

Dům na pronájem DoksyHledám rodinný dům na pronájem Doksy. Nabídněte prosím zařízený dům, v dobrém místě ke jezdí MHD a za velmi rozumnou cenu, dlouhodobě, platím 2 kauce dopředu, děkuji za nabídky.


6 500 Kč

zobrazeno: 873x
Středočeský kraj
Doksy

hledáme ke koupi novostavbu 3+kk, P9

hledáme ke koupi novostavbu 3+kk, P9Hledáme ke koupi novostavbu 3+kk nebo 3+1, lokalita P9, /Kbely,Čakovice, Letnany, Palmovka/ Zn. Spěchá


3 500 000 Kč

zobrazeno: 459x
Česká republika
190 00 Praha 9

Koupíme novostavbu v Olomouci a okolí

Koupíme novostavbu v Olomouci a okolíKoupíme novostavbu v Olomouci a okolí. Koupíme pěkný rodinný dům v novostavbě, se zahradou. Cena není rozhodující.


0 Kč

zobrazeno: 447x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledáme domek

Hledáme domekHledáme domek. Koupíme rodinný dům v okolí Olomouce. Hledáme novostavbu, velikost nerozhoduje. Se zahradou.


0 Kč

zobrazeno: 451x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupíme rodinný domek

Koupíme rodinný domekKoupíme rodinný domek. Hledáme pro velkou rodinu pěkný, prostorný rodinný domek. V olomouci a okolí kolem 35km.


0 Kč

zobrazeno: 456x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledáme rodinny dům

Hledáme rodinny důmHledáme rodinny dům. Ke koupi hledáme rodinny domek v Olomouci a okolí do 35km. Nejlépe novostavbu, ale není podmínkou.


0 Kč

zobrazeno: 474x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupíme RD na Olomoucku

Koupíme RD na OlomouckuKoupíme RD na Olomoucku. Pro rodinu hledáme velký, prostorný byt o minimální velikosti 4+kk. Nejlépe se zahradou.


0 Kč

zobrazeno: 466x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 7 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj