Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Nové bytyNové byty, koupím nový byt, novostavba bytu, poptávky nemovitosti, pronájem nově postavených bytů. Bydlení Vašich snů za dostupnou cenu! Prezentují se realitní kanceláře i soukromé osoby. Možnost vložit k inzerátu i videoprohlídku. Inzerce poptávek je zdarma.

unlocked Apple iPhone 7plus 256gb

unlocked Apple iPhone 7plus 256gbNakládání se všemi druhy elektroniky gadget za ceny velkoobchodů New propuštěn Apple iPhone 7 & 7plus 32GB 128GB 256GB Unlocked Mobilní telefony Fotoaparáty a objektivy notebooky TV hry...


20 000 Kč

zobrazeno: 307x
Vysočina
parague

Hledám byt v Olomouci, Stiborova, Okružní, Zelená

Hledám byt v Olomouci, Stiborova, Okružní, ZelenáHledám byt v Olomouci, Stiborova, Okružní, Zelená 2+1 ke koupi v ceně do 1.700.000,- Kč, alespoň po malé rekonstrukci s plastovými okny, ne přízemí, nejlépe 2. nebo 3. patro. Kuchyň by měla být...


0 Kč

zobrazeno: 479x
Olomoucký kraj
Olomouc

Byt 3+1 Broumov ul. Pionýrská, okr. Náchod koupím

Byt 3+1 Broumov ul. Pionýrská, okr. Náchod koupímByt 3+1 Broumov ul. Pionýrská, okr. Náchod koupím. V celém bytě je PVC, přes které je položen koberec. Dispozice: vstupní hala, kuchyň, obývací pokoj, jeden menší pokoj, druhý větší pokoj...


749 000 Kč

zobrazeno: 851x
Česká republika
Náchod

Byt 1+1, Jihlava

Byt 1+1, JihlavaKoupím byt 1+1, 2+kk v novostavbě domu v Jihlavě, v osobním vlastnictví. Platba hotově. Realitní kanceláře nevolat.


0 Kč

zobrazeno: 743x
Vysočina
Jihlava

Hledám pronájem novostavby bytu 2+kk ul. Opavská

Hledám pronájem novostavby bytu 2+kk ul. OpavskáHledám pronájem novostavby bytu 2+kk ul. Opavská nově vybudovaný byt 2+kk v Brně Štýřicích na ul. Opavská. Bytová jednotka o velikosti 45,20m2.


7 500 Kč

zobrazeno: 620x
Česká republika
Brno

Koupím byt v Olomouci, poptávka nemovitostí

Koupím byt v Olomouci, poptávka nemovitostíKoupím byt v Olomouci, poptávka nemovitostí. Koupíme pěkný byt v dobré lokalitě v Olomouci. Byt pro rodinu-3+kk-4+1.


0 Kč

zobrazeno: 540x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám byt na pronájem Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám byt na pronájem Olomouc, poptávka nemovitostíHledám byt na pronájem Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledáme nejlépe novostavbu bytu v klidné lokalitě Olomouce. 1+kk-2+1.


0 Kč

zobrazeno: 560x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem bytu Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám pronájem bytu Olomouc, poptávka nemovitostíHledám pronájem bytu Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledáme pěkný byt na pronájem, velikost tak 2+1 nebo 3+1.


0 Kč

zobrazeno: 526x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím byt 2+kk Praha, poptávka nemovitostí

Koupím byt 2+kk Praha, poptávka nemovitostíKoupím byt 2+kk Praha, poptávka nemovitostí. Rádi bychom koupili pěkný byt v novostavbě o velikosti 2+kk v Praze.


0 Kč

zobrazeno: 552x
Hlavní město Praha
Praha

Koupím byt 3+1 v Brně, poptávka nemovitostí

Koupím byt 3+1 v Brně, poptávka nemovitostíKoupím byt 3+1 v Brně, poptávka nemovitostí. Hledáme ke koupi novostavbu bytu v dobré lokalitě Brna.


0 Kč

zobrazeno: 557x
Jihomoravský kraj
Brno

Celkem 15 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj