Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


Dotazy uživatelů Nemovitosti-poptavka.cz


Zde jsou odpovědi na některé běžné dotazy týkající se uživatelských účtů Nemovitosti-poptavka.cz.

 • K čemu slouží Nemovitosti-poptavka.cz?
  Hlavní funkcí Nemovitosti-poptavka.cz je soukromá bezplatná inzerce, s registrací ale i bez registrace, a to znamená, že můžete zcela zdarma vkládat inzeráty a videoinzeráty do naší databáze a tyto inzeráty si budou ostatní návštěvníci prohlížet a odpovídat Vám emailem, telefonicky, SMSkou, Skype nebo po ICQ.

 • Jak zadat poptávku?
  Přidání poptávky je velice jednoduché a zabere jen chvilku. Nejprve musíte kliknout na tlačítko Podat inzerát, které se vždy nachází vlevo nahoře vedle vyhledávání. V další fázi se Vám objeví přidávací formulář, ten po vyplnění odešlete a inzerát bude přidán do zvolené kategorie, pokud přidáváte více inzerátů kontaktní údaje zůstanou již vyplněné ať je nemůsíte znovu zadávat. Hned po odeslání si inzerát můžete prohlédnout nebo TOPovat.

 • Jak Nemovitosti-poptavka.cz funguje?
  Nemovitosti-poptavka.cz slouží k bezplatnému zprostředkování poptávek nemovitostí. Rozhodnete se například koupit byt 4+1, vložíte zdarma inzerát na Nemovitosti-poptavka.cz, ten se ihned začne zobrazovat ostatním návštěvníkům. Pokud je Váš inzerát zaujme, mohou se Vám ozvat přes kontaktní formulář (který je u inzerátu), tato odpověď Vám ihned dorazí emailem. Jakmile byt 4+1 koupíte, inzerát zase smažete a ten se přestane zobrazovat.

 • Jak dlouho bude můje poptávka zveřejněná?
  Poptávky se automaticky mažou po 365ti dnech, svůj inzerát si ale můžete vymazat kdykoliv dříve.

Jak na vyhledávání poptávek?

 • Jak vyhledám svůj inzerát?
  Jedna možnost je zadat email nebo ID inzerátu do vyhledávacího pole, druhá možnost je na stránce s vyhledáváním inzerátů zadat další Vaše údaje. Váš inzerát se bude zobrazovat i na našich dalsích inzertních portálech, viz. podmínky inzerce.

Jak reagovat na poptávky nemovitostí a podvodnou inzerci?

 • Jak poznám bezpečný inzerát?
  Setkali jste se s někým, kdo se Vás snažil ošálit? Stali jste se sami obětí podvodu? Podělte se s Vašimi zkušenostmi. Nenechme podvodníky vyhrát. Způsob získání zákazníků neodpovídá obchodních zvyklostem ani zásadám. Nejde o poctivé jednání. Mohou vás zmást obtížně čitelné texty psané drobným písmem, dvojjazyčné formulace, klamavé telefonáty, pochybné přemlouvání, vychvalování apod.

Pozor na podvodné inzeráty které jsou psané lámanou češtinou (přeloženo automaticky z cizího jazyka), většinou jde o zakázaný nákup státních bytů apod.


Jak poznat podvodný inzerát?

Na internetu se šíří podvodné inzeráty na výkupy nemovitosti. Podvodníci nabízí polovinu peněz předem jako zálohu. Lidé potom neuvidí ani byt, ani peníze.


Podvod č.1. Vykoupíme Vaši nemovitost! či Peníze ihned za váš dům ihned! Jistě jste tu klamavou reklamu všichni viděli. Pokud si myslíte, že zavoláte do této kanceláře a oni vám přivezou hned peníze, jste bláhoví.


Další podvodný inzerát. Podvod č.2 Máme hotovost na váš dům (byt, pozemek atd.)


Zakázané nekalé podvodné praktiky. Podvod č.3 Nikdy nezavírám koupě nebo pronájem nemovitostí v restauraci, v bytě, na ulici, v autě apod.