Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Hotely a penzionyHotely a penziony, koupím hotel, poptávky nemovitostí, hledám apartmán po celé ČR, poptávky ubytování v hotelech a penzionech v České republice. Server je určen pro poptávku objektů hotelového typu. Inzerce je zdarma bez omezení doby platnosti inzerátu, inzerovat může vlastník, realitní kancelář i zprostředkovatel.

Koupím hotel v Mladé Boleslavi

Koupím hotel v Mladé BoleslaviKoupím hotel v Mladé Boleslavi, nebo koupím penzion v blízkém okolí, nabídněte prosím, platím hypotékou. Prosím né realitní kancelář.


3 500 000 Kč

zobrazeno: 565x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Hledám pronájem penzionu Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám pronájem penzionu Olomouc, poptávka nemovitostíHledám pronájem penzionu Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám penzion k dlouhodobému pronájmu - provozování s ubytovací kapacitou do 30-ti míst, s kuchyní a restaurací. Prosím jen slušné...


0 Kč

zobrazeno: 480x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hotely, penziony Olomouc, koupím hotel v Olomouci

Hotely, penziony Olomouc, koupím hotel v OlomouciHotely, penziony Olomouc, koupím hotel v Olomouci, hledám hotely bez realitky v Olomouci a okolí Olomouce bez realitní kanceláře, nechceme realitku, platíme v hotovosti, nabídněte prosím.


0 Kč

zobrazeno: 515x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám hotel

Hledám hotelHledám hotel. Koupím nějaký hotýlek na okraji Prahy. Nejlépe už zaběhlý. Na velikosti tolik nezáleží. Děkuji


0 Kč

zobrazeno: 631x
Hlavní město Praha
Praha

Koupím penzion

Koupím penzionKoupím penzion. Koupím nějaký penzion v horách. Na přímé lokalitě nezáleží. Místa tak pro cca 20 lůžek, může být i více. S restaurací.


0 Kč

zobrazeno: 1041x
Hlavní město Praha
Olomouc

Hledám penzion, hotel

Hledám penzion, hotelHledám penzion, hotel. Hledám ke koupi nějaký pěkný hotýlek nebo penzion. Popřípadě objekt k rekonstrukci vhodný pro hotel.


0 Kč

zobrazeno: 753x
Hlavní město Praha
Praha

Hledáme hotely, zámky

Hledáme hotely, zámkyHledáme hotely, zámky. Hledáme hotel, zámek nebo jinou komerční nemovitost s větším odhadem. Rychlé jednání. Realitní kanceláře prosím nevolejte.


0 Kč

zobrazeno: 680x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupíme hotel, penzion

Koupíme hotel, penzionKoupíme hotel, penzion. Hledáme ke koupi pěkný hotýlek nebo penzion. Může být zavřený. Realitní kanceláře prosím nevolejte.


0 Kč

zobrazeno: 707x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledáme hotel nebo zámek

Hledáme hotel nebo zámekHledáme hotel nebo zámek. Hledáme zařízený a dobře prosperující hotel na zámku. Rychlé jednání. Realitní kanceláře prosím nevolejte.


0 Kč

zobrazeno: 507x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hotely a penziony koupím, hledám hotel

Hotely a penziony koupím, hledám hotelHotely a penziony koupím, hledám hotel. Hotely a penziony, apartmány, motely, ubytovny, kempy, rekreační středisko, penzion, poptávka hotelů, penzionů inzerce je zdarma i pro realitní kanceláře....


0 Kč

zobrazeno: 1010x
Hlavní město Praha
Praha

Celkem 10 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj