Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Koupím farmuKoupím farmu, hledám zemědělskou usedlost, hospodářské budovy, stodoly, kravíny, vepříny, bývalé jzd, statek, sýpky aj. Ekologické zemědělství je odvětvím evropského zemědělství, které se v minulých letech neustále vyvíjelo. Inzerujte u nás zdarma poptávky na komerční objekty a hledejte jen ty nemovitosti, které potřebujete.

farma od 20ha do 70ha

farma od 20ha do 70hadobrý den koupím farmu statek s ornou a travinou s rybníkem není podmínka rybník po případně pronájem polích dekuji předem


20 000 000 Kč

zobrazeno: 490x
Středočeský kraj

Koupím farmu, statek, zemědělskou usedlost s 20-30 ha

Koupím farmu, statek, zemědělskou usedlost s 20-30 haKoupím farmu, statek, zemědělskou usedlost s 20-30 ha travního porostu nebo orné půdy pro chov ovcí. Půda musí být v době prodeje k dispozici (tj. žádné nájemní smlouvy). Usedlost spíše k...


0 Kč

zobrazeno: 587x
Jihočeský kraj

pozemek, statek

pozemek, statekKoupím pozemek nebo statek v okolí Olomouce o minimální rozloze 3000m2. Prosím nabídněte, na pozemku může být i domeček, jde hlavně o pozemek u něj. Nabídněte děkuji


0 Kč

zobrazeno: 521x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupě hospodářské usedlosti

Koupě hospodářské usedlostiHledám ke koupi hospodářskou usedlost na chov dobytka s pozemky o rozloze kolem 20 ha. Děkuji za odpověď.


2 500 000 Kč

zobrazeno: 872x
Olomoucký kraj

Koupím usedlost Přerov, poptávka nemovitostí

Koupím usedlost Přerov, poptávka nemovitostíKoupím usedlost Přerov, poptávka nemovitostí. Zemědělská usedlost se stájemi, stodolou, pozemky alespoň z části v rovině o velikosti kolem 5 ha lokalita Šumpersko, Přerovsko, polosamota.


0 Kč

zobrazeno: 694x
Olomoucký kraj
Přerov

Koupím zemědělskou usedlost Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím zemědělskou usedlost Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím zemědělskou usedlost Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám zemědělskou usedlost, dům ke koupi v ceně do 2.000.000 Kč. V okolí Olomouce do 30 km. Na samotě, velikost pozemku od 2.000 m2 do...


0 Kč

zobrazeno: 706x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím zemedělskou usedlost, farmu Česká Lípa

Koupím zemedělskou usedlost, farmu Česká LípaKoupím zemedělskou usedlost, farmu Česká Lípa. Hledáme pro klienta z Lípy zemedělskou usedlost s pozemky minimálně 18 hektarů. Jen v dobrém stavu.


0 Kč

zobrazeno: 655x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím hospodářské stavení Mladá Boleslav

Koupím hospodářské stavení Mladá BoleslavKoupím hospodářské stavení Mladá Boleslav nebo okolí Lípy. Usedlost vhodnou pro chov nou stanici psů, pozemek 6tis m2, cena do 1.500 tis.


1 500 000 Kč

zobrazeno: 695x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím zemědělskou usedlost v Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím zemědělskou usedlost v Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím zemědělskou usedlost v Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám ke koupi pěknou zemědělskou usedlost u Olomouce.


0 Kč

zobrazeno: 668x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím v Brně farmu, poptávka nemovitostí

Koupím v Brně farmu, poptávka nemovitostíKoupím v Brně farmu, poptávka nemovitostí. U Brna hledáme ke koupi pěknou, velkou farmu. Cena do 10 mil.


0 Kč

zobrazeno: 692x
Hlavní město Praha
Praha

Celkem 16 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj