Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Koupím farmuKoupím farmu, hledám zemědělskou usedlost, hospodářské budovy, stodoly, kravíny, vepříny, bývalé jzd, statek, sýpky aj. Ekologické zemědělství je odvětvím evropského zemědělství, které se v minulých letech neustále vyvíjelo. Inzerujte u nás zdarma poptávky na komerční objekty a hledejte jen ty nemovitosti, které potřebujete.

Koupím usedlost Přerov, poptávka nemovitostí

Koupím usedlost Přerov, poptávka nemovitostíKoupím usedlost Přerov, poptávka nemovitostí. Zemědělská usedlost se stájemi, stodolou, pozemky alespoň z části v rovině o velikosti kolem 5 ha lokalita Šumpersko, Přerovsko, polosamota.


0 Kč

zobrazeno: 735x
Olomoucký kraj
Přerov

Koupím zemědělskou usedlost Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím zemědělskou usedlost Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím zemědělskou usedlost Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám zemědělskou usedlost, dům ke koupi v ceně do 2.000.000 Kč. V okolí Olomouce do 30 km. Na samotě, velikost pozemku od 2.000 m2 do...


0 Kč

zobrazeno: 753x
Olomoucký kraj
Olomouc

Zemědělské usedlosti, farmy

Zemědělské usedlosti, farmyZemědělské usedlosti, farmy. Vykoupíme ruzne zemedelske pozemky, nezalezi na lokalite, poslete popis vasi pudy na email sk nebo volejte.


0 Kč

zobrazeno: 767x
Česká republika

Zemědělská usedlost

Zemědělská usedlostHledám pro zájemce zemědělskou usedlost, nejlépe samota s velkými pozemky min. 2000m2. Spěchá. .


5 000 000 Kč

zobrazeno: 903x
Jihomoravský kraj
Tišnov a okolí

Celkem 4 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj