Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Články - Katastr


Novinky

Katastr nemovitostí pro Zlínský kraj, katastrální pracoviště Zlín 08.06.2012


Katastr nemovitostí pro Zlínský kraj, katastrální pracoviště Zlín. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad ve Zlíně. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.
Novinky

Katastr nemovitostí pro Vysočinu, katastrální pracoviště Jihlava 08.06.2012


Katastr nemovitostí pro Vysočinu, katastrální pracoviště Jihlava. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad v Jihlavě. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.
Novinky

Katastr nemovitostí Ústecký kraj, katastrální pracoviště Ústí nad Labem 08.06.2012


Katastr nemovitostí Ústecký kraj, katastrální pracoviště Ústí nad Labem. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad v Ústí nad Labem. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.
Novinky

​Katastr nemovitostí Středočeský kraj, katastrální pracoviště Mladá Boleslav 08.06.2012


​Katastr nemovitostí Středočeský kraj, katastrální pracoviště Mladá Boleslav. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad v Mladé Boleslavi. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.
Novinky

​Katastr nemovitostí Plzeňský kraj, katastrální pracoviště Plzeň 08.06.2012


​Katastr nemovitostí Plzeňský kraj, katastrální pracoviště Plzeň. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad v Plzni. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.
Novinky

Katastr nemovitostí Pardubický kraj, katastrální pracoviště Pardubice 08.06.2012


Katastr nemovitostí Pardubický kraj, katastrální pracoviště Pardubice. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad v Pardubicích. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.
Novinky

​Katastr nemovitostí Olomoucký kraj, katastrální pracoviště Olomouc 08.06.2012


​Katastr nemovitostí Olomoucký kraj, katastrální pracoviště Olomouc. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad v Olomouci. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.
Novinky

​Katastr nemovitostí Moravskoslezský kraj, katastrální pracoviště Opava 08.06.2012


​Katastr nemovitostí Moravskoslezský kraj, katastrální pracoviště Opava. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad v Opavě. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.
Novinky

​Katastr nemovitostí Liberecký kraj, katastrální pracoviště Liberec 08.06.2012


​Katastr nemovitostí Liberecký kraj, katastrální pracoviště Liberec. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad v Liberci. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.
Novinky

​Katastr nemovitostí Jihomoravský kraj, katastrální pracoviště Brno 08.06.2012


​Katastr nemovitostí Jihomoravský kraj, katastrální pracoviště Brno. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad v Brně. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.
Novinky

​Katastr nemovitostí Královéhradecký kraj, katastrální pracoviště Hradec Králové 08.06.2012


​Katastr nemovitostí Královéhradecký kraj, katastrální pracoviště Hradec Králové. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad v Hradci Králové. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.
Novinky

​Katastr nemovitostí Karlovarský kraj, katastrální pracoviště Karlovy Vary 08.06.2012


​Katastr nemovitostí Karlovarský kraj, katastrální pracoviště Karlovy Vary. Český úřad zeměměřický a katastrální úřad v Karlovarském kraji. Nahlížení do katastru nemovitostí. Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek bytů nebo nebytových prostor.