Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Chata na pronájemChata na pronájem bez realitky, hledám pronájem chaty a chalupy bez realitky, poptávka nemovitostí, hledám chatu k pronájmu. Nabídka zahrnuje výběrové chaty a chalupy k pronájmu. Připravili jsme pro Vás chaty s bazénem, chalupy na horách, stylové roubenky aj. Chaty a chalupy k pronajmutí v naší nabídce pro dovolenou v Čechách a na Slovensku můžete rezervovat on-line.

pronájem chaty

pronájem chatyDobrý den.Hledám celoroční,dloudobý pronájem chaty,chalupy nebo malého domku ze zahradou v okolí Prahy.Předem děkuji za nabídky.


7 500 Kč

zobrazeno: 249x
Středočeský kraj

Hledám chatu k pronájmu

Hledám chatu k pronájmuHledám chatu k pronájmu k celoročnímu obývání se zahrádkou a s možností postavit kotec pro psa. Okres Praha-východ


0 Kč

zobrazeno: 239x
Středočeský kraj
Praha východ

Hledame pronajem chaty

Hledame pronajem chatyKdo pronajme chatu ci chalupu od Prahy do 50km. Mame dve deti a hledame neco na vikendy a prazdniny, pouze seryozni zajemce! Muzeme nabidnout i mensi prace na chate ci chalupe, jen dlouhodobe. Wc, elektrika,...


1 500 Kč

zobrazeno: 254x
Hlavní město Praha

Dlouhodoby pronajem chaty v Praze

Dlouhodoby pronajem chaty v PrazeShanim pronajem chaty v Praze do 4000 kc s pripojkou vody a el. jsem 30tilety muz bez jakychkoli zavazku. Jestli by mi mohl vyhovet s mou poptavkou prosim piste na email.


4 000 Kč

zobrazeno: 359x
Hlavní město Praha

Pronájem chaty Jihlava

Pronájem chaty JihlavaHledám pronájem chaty v širším okolí Jihlavy. Hledám pěknou chatu s vnitřním sociálním zařízením a oploceným pozemkem. K dlouhodobému pronájmu. Bez realitky!!


0 Kč

zobrazeno: 415x
Vysočina
Jihlava

Hledám pronájem chaty a chalupy Českolipsko

Hledám pronájem chaty a chalupy ČeskolipskoHledám pronájem chaty a chalupy Českolipsko a okolí České Lípy pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


1 800 Kč

zobrazeno: 609x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty a chalupy v Olomouci

Hledám pronájem chaty a chalupy v OlomouciHledám pronájem chaty a chalupy v Olomouci a okolí Olomouce pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


7 000 Kč

zobrazeno: 467x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty a chalupy v Doksy

Hledám pronájem chaty a chalupy v DoksyHledám pronájem chaty a chalupy v Doksy a okolí Doksech pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


2 500 Kč

zobrazeno: 440x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostíHledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostí. V okolí Olomouce hledám chatu k pronájmu na letní víkendy.


0 Kč

zobrazeno: 436x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám ve Šternberku chatu na pronájem, poptávka nemovitostí

Hledám ve Šternberku chatu na pronájem, poptávka nemovitostíHledám ve Šternberku chatu na pronájem, poptávka nemovitostí. Na okraji Šternberka hledáme pronájem chaty se zahrádkou.


2 500 Kč

zobrazeno: 412x
Olomoucký kraj
Šternberk

Celkem 16 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj