Chata na pronájemChata na pronájem bez realitky, hledám pronájem chaty a chalupy bez realitky, poptávka nemovitostí, hledám chatu k pronájmu. Nabídka zahrnuje výběrové chaty a chalupy k pronájmu. Připravili jsme pro Vás chaty s bazénem, chalupy na horách, stylové roubenky aj. Chaty a chalupy k pronajmutí v naší nabídce pro dovolenou v Čechách a na Slovensku můžete rezervovat on-line.

Dlouhodoby pronajem chaty v Praze

Dlouhodoby pronajem chaty v PrazeShanim pronajem chaty v Praze do 4000 kc s pripojkou vody a el. jsem 30tilety muz bez jakychkoli zavazku. Jestli by mi mohl vyhovet s mou poptavkou prosim piste na email.


4 000 Kč

zobrazeno: 124x
Hlavní město Praha

Pronájem chaty Jihlava

Pronájem chaty JihlavaHledám pronájem chaty v širším okolí Jihlavy. Hledám pěknou chatu s vnitřním sociálním zařízením a oploceným pozemkem. K dlouhodobému pronájmu. Bez realitky!!


0 Kč

zobrazeno: 156x
Vysočina
Jihlava

Hledám pronájem chaty a chalupy Českolipsko

Hledám pronájem chaty a chalupy ČeskolipskoHledám pronájem chaty a chalupy Českolipsko a okolí České Lípy pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


1 800 Kč

zobrazeno: 263x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty a chalupy v Olomouci

Hledám pronájem chaty a chalupy v OlomouciHledám pronájem chaty a chalupy v Olomouci a okolí Olomouce pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


7 000 Kč

zobrazeno: 231x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty a chalupy v Doksy

Hledám pronájem chaty a chalupy v DoksyHledám pronájem chaty a chalupy v Doksy a okolí Doksech pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


2 500 Kč

zobrazeno: 186x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostíHledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostí. V okolí Olomouce hledám chatu k pronájmu na letní víkendy.


0 Kč

zobrazeno: 211x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám ve Šternberku chatu na pronájem, poptávka nemovitostí

Hledám ve Šternberku chatu na pronájem, poptávka nemovitostíHledám ve Šternberku chatu na pronájem, poptávka nemovitostí. Na okraji Šternberka hledáme pronájem chaty se zahrádkou.


2 500 Kč

zobrazeno: 183x
Olomoucký kraj
Šternberk

Hledám chatu na pronájem Šumperk, poptávka nemovitostí

Hledám chatu na pronájem Šumperk, poptávka nemovitostíHledám chatu na pronájem Šumperk, poptávka nemovitostí. Radi bychom sipronajali pěknou chatičku v okolí Šumperka.


0 Kč

zobrazeno: 205x
Olomoucký kraj
Šumperk

Hledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostíHledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám zděnou, pěknou chatu se zahrádkou na letní pronájem.


0 Kč

zobrazeno: 165x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám chatu na pronájem Přerov, poptávka nemovitostí

Hledám chatu na pronájem Přerov, poptávka nemovitostíHledám chatu na pronájem Přerov, poptávka nemovitostí. Pro víkendové lenošení hledáme chatu v přírodě.


0 Kč

zobrazeno: 181x
Olomoucký kraj
Přerov

Celkem 13 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj