Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Chata na pronájemChata na pronájem bez realitky, hledám pronájem chaty a chalupy bez realitky, poptávka nemovitostí, hledám chatu k pronájmu. Nabídka zahrnuje výběrové chaty a chalupy k pronájmu. Připravili jsme pro Vás chaty s bazénem, chalupy na horách, stylové roubenky aj. Chaty a chalupy k pronajmutí v naší nabídce pro dovolenou v Čechách a na Slovensku můžete rezervovat on-line.

hledám domek se zahradou

hledám domek se zahradouMaminka s šestiletou dcerkou hledá pronájem chaty,chalupy nebo domku se zahradou do 60 km od Prahy,dlouhodobě,do 15ti tis. měs.. Spěchá! Předem děkuji za nabídky.


15 000 Kč

zobrazeno: 368x
Středočeský kraj

pronájem chaty

pronájem chatyDobrý den.Hledám celoroční,dloudobý pronájem chaty,chalupy nebo malého domku ze zahradou v okolí Prahy.Předem děkuji za nabídky.


7 500 Kč

zobrazeno: 532x
Středočeský kraj

Hledám chatu k pronájmu

Hledám chatu k pronájmuHledám chatu k pronájmu k celoročnímu obývání se zahrádkou a s možností postavit kotec pro psa. Okres Praha-východ


0 Kč

zobrazeno: 470x
Středočeský kraj
Praha východ

Hledame pronajem chaty

Hledame pronajem chatyKdo pronajme chatu ci chalupu od Prahy do 50km. Mame dve deti a hledame neco na vikendy a prazdniny, pouze seryozni zajemce! Muzeme nabidnout i mensi prace na chate ci chalupe, jen dlouhodobe. Wc, elektrika,...


1 500 Kč

zobrazeno: 510x
Hlavní město Praha

Dlouhodoby pronajem chaty v Praze

Dlouhodoby pronajem chaty v PrazeShanim pronajem chaty v Praze do 4000 kc s pripojkou vody a el. jsem 30tilety muz bez jakychkoli zavazku. Jestli by mi mohl vyhovet s mou poptavkou prosim piste na email.


4 000 Kč

zobrazeno: 567x
Hlavní město Praha

Pronájem chaty Jihlava

Pronájem chaty JihlavaHledám pronájem chaty v širším okolí Jihlavy. Hledám pěknou chatu s vnitřním sociálním zařízením a oploceným pozemkem. K dlouhodobému pronájmu. Bez realitky!!


0 Kč

zobrazeno: 617x
Vysočina
Jihlava

Hledám pronájem chaty a chalupy Českolipsko

Hledám pronájem chaty a chalupy ČeskolipskoHledám pronájem chaty a chalupy Českolipsko a okolí České Lípy pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


1 800 Kč

zobrazeno: 862x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty a chalupy v Olomouci

Hledám pronájem chaty a chalupy v OlomouciHledám pronájem chaty a chalupy v Olomouci a okolí Olomouce pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


7 000 Kč

zobrazeno: 663x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty a chalupy v Doksy

Hledám pronájem chaty a chalupy v DoksyHledám pronájem chaty a chalupy v Doksy a okolí Doksech pro naše klienty, pouze v dobrém stavu s příjezdovou cestou až k chatě, děkuji za nabídky.


2 500 Kč

zobrazeno: 642x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostíHledám pronájem chaty Olomouc, poptávka nemovitostí. V okolí Olomouce hledám chatu k pronájmu na letní víkendy.


0 Kč

zobrazeno: 655x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 17 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj