Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Fotka kategorie není k dispoziciHledám rybník bezrealitky, koupím rybník bez realitky, koupíme rybníky, poptávky nemovitostí, výkup rybníků v České republice. Poptávky nemovitostí máme přehledeně řazené podle kategorií a lokality libovolný počet poptávek, bez registrace a dodatečných poplatků za vloženou inzerci, dále počet inzerátů je bez omezení. Poptáváte nemovitost, vložte si svoji poptávku po nemovitosti.

Rybník

RybníkKoupím rybník nebo více rybníků, možno i vytěženou pískovnu od 4ha , na okrese Nymburk. Cena nerozhoduje


0 Kč

zobrazeno: 90x
Středočeský kraj
Nymburk

Koupím rybník

Koupím rybníkKoupím menší rybník s oploceným pozemkem v okolí Jihlavy. Nabídky pouze od majitelů (bez realitky - nevolejte).


0 Kč

zobrazeno: 529x
Vysočina
Jihlava

Rybník u Olomouce

Rybník u OlomouceHledám ke koupi rybník se zatravněnou plochou v Olomouckém kraji. Děkuji za nabídku. Cena dohodou.


0 Kč

zobrazeno: 530x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám rybník Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám rybník Olomouc, poptávka nemovitostíHledám rybník Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám rybník ke koupi nebo k pronájmu v okolí Olomouce.


0 Kč

zobrazeno: 513x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám rybník na pronájem Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám rybník na pronájem Olomouc, poptávka nemovitostíHledám rybník na pronájem Olomouc, poptávka nemovitostí. Vášnivý rybář hledá pronájem rybníka k výlovu.


0 Kč

zobrazeno: 516x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím rybník Praha, poptávka nemovitostí

Koupím rybník Praha, poptávka nemovitostíKoupím rybník Praha, poptávka nemovitostí. V Praze a okolí hledám ke koupi rybník, který je vhodný na výlovy.


0 Kč

zobrazeno: 516x
Hlavní město Praha
Praha

Koupím rybník v Brně, poptávka nemovitostí

Koupím rybník v Brně, poptávka nemovitostíKoupím rybník v Brně, poptávka nemovitostí. V Brně koupím pěkný rybníček pro rybičky. Hledám pouze malý, nic rozlehlého.


0 Kč

zobrazeno: 545x
Jihomoravský kraj
Brno

Hledám pronájem rybníka Ostrava, poptávka nemovitostí

Hledám pronájem rybníka Ostrava, poptávka nemovitostíHledám pronájem rybníka Ostrava, poptávka nemovitostí. V okolí Ostravy hledám rybník na pronájem. Nejlépe dlouhodobě s možností pozdějšího odkupu.


0 Kč

zobrazeno: 566x
Moravskoslezský kraj
Ostrava

Koupím rybníček v Olomouci, poptávka nemovitostí

Koupím rybníček v Olomouci, poptávka nemovitostíKoupím rybníček v Olomouci, poptávka nemovitostí. Hledám ke koupi malý rybníček v okolí Olomouce. Může být i s rybama.


0 Kč

zobrazeno: 533x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem rybníka Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám pronájem rybníka Olomouc, poptávka nemovitostíHledám pronájem rybníka Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám rybník pro výlov v okolí Olomouce. Dlouhodobý pronájem.


0 Kč

zobrazeno: 489x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 16 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj