Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Fotka kategorie není k dispoziciHledám rybník bezrealitky, koupím rybník bez realitky, koupíme rybníky, poptávky nemovitostí, výkup rybníků v České republice. Poptávky nemovitostí máme přehledeně řazené podle kategorií a lokality libovolný počet poptávek, bez registrace a dodatečných poplatků za vloženou inzerci, dále počet inzerátů je bez omezení. Poptáváte nemovitost, vložte si svoji poptávku po nemovitosti.

Koupím rybniky nad 4 hektary

Koupím rybniky nad 4 hektaryKoupím rybniky nad 4 hektary s moznosti vlastniho chovu ryb, nepronajate vodni plohy nebo celky uzemi s rybniky.


0 Kč

zobrazeno: 442x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím rybník na Českolipsku

Koupím rybník na ČeskolipskuKoupím rybník na Českolipsku o výměře nad jeden hektar, optimálně 4-6 hektarů, případně soustavu menších rybníků, cena 30-60,- Kč/m2 dle místních podmínek a vazeb případných nájemních...


30 Kč

zobrazeno: 419x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 2 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj