Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Čerpací staniceKoupím čerpací stanici, hledám čerpací stanice na pronájem, benzínové pumpy poptávka, databáze čerpacích stanic. Pojem vlastní čerpací stanice jsou samostatně stojící objekty v těsném sousedství pozemních komunikací se samostatným vjezdem z komunikace. Prezentují se realitní kanceláře i soukromé osoby. Možnost vložit k inzerátu i videoprohlídku.

Koupím čerpací stanici v celé ČR

Koupím čerpací stanici v celé ČRPřímý investor koupí větší čerpací stanice na frekventovaném místě s roční výtočí od 2,5 mln litrů. Pokud zvažujete prodej některé ze svých čerpacích stanic, prosím kontaktujte nás...


35 000 000 Kč

zobrazeno: 241x
Hlavní město Praha

Čerpací stanici v celé ČR

Čerpací stanici v celé ČRPřímý investor koupí lukrativní čerpací stanici pohonných hmot kdekoli v ČR (mimo Praha),nutná zajímavá výtoč.Nabídky posílejte na :cerpacistanice@post.cz.Za nabídky předem děkujeme.


25 000 000 Kč

zobrazeno: 224x
Hlavní město Praha
Praha

Hledáme pozemk

Hledáme pozemkPo celé ČR hledáme pozemky vhodné k výstavbě čerpacích stanic a automyček. Kontaktujte nás: prague@athome-prague.cz


0 Kč

zobrazeno: 313x
Hlavní město Praha

Koupíme čerpací stanici

Koupíme čerpací staniciPro našeho významného zahraničního klienta, který bude vstupovat na český trh, hledáme ke koupi čerpací stanice v České republice. Zájemce je zpracovatelem ropy a ropných produktů. Pokud...


0 Kč

zobrazeno: 454x
Hlavní město Praha
celá ČR

benzinová pumpa

benzinová pumpaDobrý den hledán investora na zhotoveni benzinové pumpy. Místo je v karlovarském kraji na dobrem místě. Na silnici číslo 21 . bylo by o i ze stáním pro kamiony a i s restauraci . návratnost ...


0 Kč

zobrazeno: 705x
Hlavní město Praha
praha

Čerpací stanice

Čerpací staniceHledám ke koupi čerpací stanici u dálnice v Moravskoslezském kraji. Popřípadě pozemek u dálnice vhodný na výstavbu. Děkuji.


2 000 000 Kč

zobrazeno: 700x
Moravskoslezský kraj

Koupím čerpací stanici

Koupím čerpací staniciKoupím čerpací stanici v Brně, Zlíně a okolí Olomouce, platí do smazání inzerátu, nabídněte prosím ale bez realitní kanceláře, jen od přímého zájemce.


8 000 000 Kč

zobrazeno: 996x
Zlínský kraj
Zlín

Koupím čerpací stanici

Koupím čerpací staniciKoupím čerpací stanici do 12 mil Kč ve kdekoliv ve Středočeském kraji, zejména v lokalitách Benešov, Mladá Boleslav, Říčany a okolí. Vše podle stavu a místa, hotovost po dohodě.


0 Kč

zobrazeno: 762x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Hledám pronájem benzinky Šternberk, poptávky nemovitostí

Hledám pronájem benzinky Šternberk, poptávky nemovitostíHledám pronájem benzinky Šternberk, poptávky nemovitostí. V okolí Šternberka nebo přímo v něm, hledám k pronájmu zavedenou čerpací stanici.


0 Kč

zobrazeno: 1031x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím čerpací stanici v Olomouci, poptávka nemovitostí

Koupím čerpací stanici v Olomouci, poptávka nemovitostíKoupím čerpací stanici v Olomouci, poptávka nemovitostí. Hledám ke koupi zavedenou čerpací stanici, která je v Olomouci.


0 Kč

zobrazeno: 571x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 17 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj