Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

GarážeKoupím garáž, hledám garáže, parkoviště na pronájem, poptávky nemovitostí, malé objekty, garážové stání. Garáž je většinou samostatná místnost určená pro úschovu, kontrolu a drobnou údržbu motorových vozidel, někdy se jedná o hromadnou garáž, kdy je dohromady spojeno více společných parkovacích míst. Inzerce poptávek nemovitostí je zdarma.

Garáž ke koupi, Olomouc

Garáž ke koupi, OlomoucProsím nabídněte garáž ke koupi v Olomouci, suchou, udržovanou, k uskladnění věcí, děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 153x
Olomoucký kraj
Olomouc

Pronájem garáže, Olomouc

Pronájem garáže, OlomoucHledám pronájem garáže v Olomouci, klidnější lokalita, max. 1500,-Kč/měsíc, k uskladnění věcí. Děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 169x
Olomoucký kraj
Olomouc

Garáž k pronájmu v Olomouci

Garáž k pronájmu v OlomouciProsím nabídněte pronájem garáže v Olomouci, max. 1.700 Kč/měsíc, kolem 22 m2, s elektřinou. Děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 165x
Olomoucký kraj
Olomouc

Garáž ke koupi, Olomouc

Garáž ke koupi, OlomoucHledám garáž ke koupi v Olomouci, k parkování auta, klidnější lokalita. Cena dohodou. Bez realitek. Děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 171x
Olomoucký kraj
Olomouc

Garáž ke koupi, Jihlava

Garáž ke koupi, JihlavaKoupím garáž v Jihlavě, řadovou, suchou. K parkování osobního automobilu. S elektřinou. Prosím nabídněte. Bez realitek.


0 Kč

zobrazeno: 176x
Vysočina
Jihlava

Pronájem garáže

Pronájem garážeSháním garáž k pronájmu v Jihlavě, podm. elektřina, cena do 1000 Kč/měsíc. Děkuji za nabídky. Bez rk.


0 Kč

zobrazeno: 167x
Vysočina
Jihlava

Hledám pronájem garáže - Gen. Píky, OL - Pražská Brána

Hledám pronájem garáže - Gen. Píky, OL - Pražská BránaHledám garáž k pronájmu v Olomouci na ulici Gen. Píky v domě Pražská Brána (vedle Asko Nábytek). Děkuji za nabídky


0 Kč

zobrazeno: 263x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem Garáže v Olomouci

Hledám pronájem Garáže v OlomouciHledám pronájem Garáže v Olomouci někde v blízkosti centra. V garáži chci parkovat automobil. Děkuji za nabídky.


1 000 Kč

zobrazeno: 531x
Olomoucký kraj
Olomouc

Menší dílna, nebo větší garáž

Menší dílna, nebo větší garážHledám k dlouhodobému pronájmu menší dílnu pro kutilské úpravy svého vozu v Plzni a okolí, max do 20 km.


0 Kč

zobrazeno: 309x
Plzeňský kraj
Plzeň a okolí

Hledám pronájem garáže Olomouc

Hledám pronájem garáže OlomoucHledám pronájem garáže Olomouc. Pronájem garáže (samostatné), v okolí vlakového nádraží do 2 km, podmínkou je elektrika v místě. Děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 332x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 111 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj