Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

GarážeKoupím garáž, hledám garáže, parkoviště na pronájem, poptávky nemovitostí, malé objekty, garážové stání. Garáž je většinou samostatná místnost určená pro úschovu, kontrolu a drobnou údržbu motorových vozidel, někdy se jedná o hromadnou garáž, kdy je dohromady spojeno více společných parkovacích míst. Inzerce poptávek nemovitostí je zdarma.

Koupím garáž v Novém Boru

Koupím garáž v Novém BoruKoupím garáž v Novém Boru. Cena dohodou dle stavu garáže. Prosím nabídněte na tel.: 607 942 342


0 Kč

zobrazeno: 38x
Liberecký kraj
Nový Bor

Koupím garáž Česká Lípa

Koupím garáž Česká LípaKoupím garáž v České Lípě se zavedenou elektřinou a osvětlením. Nabídněte Prosím na tel.: 739 570 021


0 Kč

zobrazeno: 42x
Liberecký kraj
Česká lípa

Garáž ke koupi, Olomouc

Garáž ke koupi, OlomoucProsím nabídněte garáž ke koupi v Olomouci, suchou, udržovanou, k uskladnění věcí, děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 106x
Olomoucký kraj
Olomouc

Pronájem garáže, Olomouc

Pronájem garáže, OlomoucHledám pronájem garáže v Olomouci, klidnější lokalita, max. 1500,-Kč/měsíc, k uskladnění věcí. Děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 115x
Olomoucký kraj
Olomouc

Garáž k pronájmu v Olomouci

Garáž k pronájmu v OlomouciProsím nabídněte pronájem garáže v Olomouci, max. 1.700 Kč/měsíc, kolem 22 m2, s elektřinou. Děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 129x
Olomoucký kraj
Olomouc

Garáž ke koupi, Olomouc

Garáž ke koupi, OlomoucHledám garáž ke koupi v Olomouci, k parkování auta, klidnější lokalita. Cena dohodou. Bez realitek. Děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 132x
Olomoucký kraj
Olomouc

Garáž ke koupi, Jihlava

Garáž ke koupi, JihlavaKoupím garáž v Jihlavě, řadovou, suchou. K parkování osobního automobilu. S elektřinou. Prosím nabídněte. Bez realitek.


0 Kč

zobrazeno: 137x
Vysočina
Jihlava

Pronájem garáže

Pronájem garážeSháním garáž k pronájmu v Jihlavě, podm. elektřina, cena do 1000 Kč/měsíc. Děkuji za nabídky. Bez rk.


0 Kč

zobrazeno: 127x
Vysočina
Jihlava

Hledám pronájem garáže - Gen. Píky, OL - Pražská Brána

Hledám pronájem garáže - Gen. Píky, OL - Pražská BránaHledám garáž k pronájmu v Olomouci na ulici Gen. Píky v domě Pražská Brána (vedle Asko Nábytek). Děkuji za nabídky


0 Kč

zobrazeno: 234x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem Garáže v Olomouci

Hledám pronájem Garáže v OlomouciHledám pronájem Garáže v Olomouci někde v blízkosti centra. V garáži chci parkovat automobil. Děkuji za nabídky.


1 000 Kč

zobrazeno: 489x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 113 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj