Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

GarážeKoupím garáž, hledám garáže, parkoviště na pronájem, poptávky nemovitostí, malé objekty, garážové stání. Garáž je většinou samostatná místnost určená pro úschovu, kontrolu a drobnou údržbu motorových vozidel, někdy se jedná o hromadnou garáž, kdy je dohromady spojeno více společných parkovacích míst. Inzerce poptávek nemovitostí je zdarma.

Koupím garáž Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím garáž Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím garáž Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám garáž na ulici Norská či gen. Píky, a to ve staré zástavbě. Nikoliv novostavby na ul. gen. Píky. Garáž pouze v horní části Norské směrem...


0 Kč

zobrazeno: 296x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem garáže Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám pronájem garáže Olomouc, poptávka nemovitostíHledám pronájem garáže Olomouc, poptávka nemovitostí. Pronájem garáže v lokalitě ul. Přichystalova - Nový Svět.


0 Kč

zobrazeno: 268x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem garáže Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám pronájem garáže Olomouc, poptávka nemovitostíHledám pronájem garáže Olomouc, poptávka nemovitostí. Pronájem garáže(samostatné), v okolí vlakového nádraží do 2 km, od ledna 2012, podmínkou je elektrika v místě


0 Kč

zobrazeno: 263x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám garáž (-ové stání), okolí Invalidovny-Praha 8.

Hledám garáž (-ové stání), okolí Invalidovny-Praha 8.Hledám garáž nebo hlídané garážové stání nejr. v okolí Invalidovny, cca od Palmovky po Karlín,v ceně do 800.- měs.


0 Kč

zobrazeno: 284x
Česká republika
186 00 Praha 8

KOUPIM GARÁŽ

KOUPIM GARÁŽKoupim garáž v Hradci Králové nejlépe malšovice do 120 tisíc.nabídněte...


120 000 Kč

zobrazeno: 308x
Česká republika
500 06 Hradec Králové

Hledám garáž (-ové stání), okolí Invalidovny-Praha 8.

Hledám garáž (-ové stání), okolí Invalidovny-Praha 8.Hledám od listopadu garáž nebo hlídané garážové stání nejr. v okolí Invalidovny, cca od Palmovky po Karlín,v ceně do 1000.- měs.


0 Kč

zobrazeno: 256x
Česká republika
186 00 Praha 8

Sháním pronájem garáže v Jihlavě

Sháním pronájem garáže v JihlavěSháním pronájem garáže v Jihlavě v lokalitě u bazénu E. Rošického nebo okolí (Na Dolech, U Cvičiště a pod. ). .


0 Kč

zobrazeno: 367x
Vysočina
Jihlava

Garáže Olomouc, koupím garáž v Olomouci

Garáže Olomouc, koupím garáž v OlomouciGaráže Olomouc, koupím garáž v Olomouci, hledám garáž bez realitky v Olomouci a okolí Olomouce bez realitní kanceláře, nechceme realitku, platíme v hotovosti, nabídněte prosím.


0 Kč

zobrazeno: 314x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím garáž

Koupím garážKoupím garáž. Hledám ke koupi v Praze nějakou garáž. Na velikosti nezáleží, potřebuji jenom někam uskladnit pár věcí.


0 Kč

zobrazeno: 352x
Hlavní město Praha
Praha

Hledám garáž v Praze

Hledám garáž v PrazeHledám garáž v Praze. Koupím na okraji Prahy garáž pro uskladnění nábytku. Nejlépe v budově, ale může být i v otevřeném prostředí.


0 Kč

zobrazeno: 383x
Hlavní město Praha
Praha

Celkem 21 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj