Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Poptávky pozemkůPoptávky pozemků, poptávky nemovitostí, koupím pozemek, hledám pozemky, zahrady, orná zemědělská půda, BPEJ, stavební parcely na prodej, lesy, trvalý travní porost, pastviny a louky, pozemek pro komerční výstavbu. Pozemek je část zemského povrchu oddělená od sousedních částí hranicí územní správní jednotky nebo hranicí katastrálního území, hranicí držby, hranicí vlastnickou, hranicí druhu pozemku popřípadě rozhraním způsobu druhu využití pozemků.

Stavební parcela 500m2 - 800m2

Stavební parcela 500m2 - 800m2Koupím stavební parcelu o ploše cca 500 - 800m2. Na hranici pozemku požaduji kanalizaci, elektřinu a vodovod. Oblasti pro koupi jsou: Stod, Chotěšov, Líně, Přeštice, Dobřany, Chlumčany, Starý...

TOP inzerát
1 000 000 Kč

zobrazeno: 9x
Plzeňský kraj

Koupím pozemek ke komerčnímu využití

Koupím pozemek ke komerčnímu využitíKoupím pozemek ke komerčnímu využití od 5.000 m2 v Praze 5, nebo okolí. Prosím nabídněte, dohoda jistá.


0 Kč

zobrazeno: 1x
Hlavní město Praha
Praha 5

Poptávám zpevněnou plochu se sítěmi

Poptávám zpevněnou plochu se sítěmiPoptávám pronájem zpevněné plochy na atraktivním místě v krajských městech, podmínkou jsou zavedené sítě, velikost 10 - 20 tis m2. Ideálně poblíž komerčního centra na hlavních silnicích.


0 Kč

zobrazeno: 11x
Ústecký kraj
Ústí n/labem

Koupím pozemek ke komerčnímu využití

Koupím pozemek ke komerčnímu využitíKoupím pozemek cca 5.000 m2 ke komerčnímu využití v Praze 5, nebo blízkém okolí. Děkuji za seriozní nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 10x
Hlavní město Praha

Stavební parcela

Stavební parcelaHledáme stavební parcelu v okolí Ústí nad Labem. Veškeré inženýrské sítě na pozemku, velikost od 700m2 do 1000m2. 300-500 Kč m2.


0 Kč

zobrazeno: 77x
Ústecký kraj

Koupím ornou půdu Brno-venkov

Koupím ornou půdu Brno-venkovKoupím ornou půdu v okolí Brna jako soukromá osoba.Platba v hotovosti. Přivítám pokud budou pozemky v pachtu družstva atp..


30 Kč

zobrazeno: 125x
Jihomoravský kraj

Stavební parcela

Stavební parcelaSháním stavební parcelu, kde jsou sítě min. na hranici pozemku, do cca 30 km od Pardubic a o rozloze 600-1200 m2. Pokud o nějaké, víte, dejte prosím vědět. Nejsem RK. Děkuji


400 000 Kč

zobrazeno: 83x
Pardubický kraj

Hledáme ke koupi pozemek

Hledáme ke koupi pozemekDobrý den, hledáme pozemek nebo rodinný dům ve Vsetíně. Může být i v okolí. Pozemek maximálně do 1.500 m2. Peníze máme na účtu, takže nemáme problém zaplatit ihned. Za tip nabízíme až...


0 Kč

zobrazeno: 87x
Zlínský kraj
Vsetín

U vody pro rybare

U vody pro rybareHledam pozemek pro prives nebo chatu pro rybare u reky, prehrady, potoka, i nestavebni - louka, les. Stredni Cechy i Jihocesky kraj do 100 km od Prahy. Specha.


0 Kč

zobrazeno: 137x
Středočeský kraj

Koupím st. pozemek, Brno a okolí

Koupím st. pozemek, Brno a okolíHledáme s přítelem ke koupi stavební pozemek k výstavbě rodinného domu (dřevostavby) o rozloze nejméně 700 m2 ..Ve vzdálenosti do 30 km od Brna, nejlépe směrem na Východ, Jihovýchod, Jih...


1 200 000 Kč

zobrazeno: 117x
Jihomoravský kraj

Celkem 576 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj