Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Koupím ornou půduKoupím ornou půdu, koupím pole, poptávka, zemědělská orná půda, BPEJ, poptávky nemovitostí, pole je zemědělsky obhospodařovaná půda, na které se pěstují v pravidelném sledu zemědělské plodiny a která není travním porostem. Prezentují se realitní kanceláře i soukromé osoby. Možnost vložit k inzerátu i videoprohlídku. Inzerce poptávek je zdarma.

Koupím ornou půdu Brno-venkov

Koupím ornou půdu Brno-venkovKoupím ornou půdu v okolí Brna jako soukromá osoba.Platba v hotovosti. Přivítám pokud budou pozemky v pachtu družstva atp..


30 Kč

zobrazeno: 224x
Jihomoravský kraj

koupím pole, louku v okrese Benešov

koupím pole, louku v okrese Benešovmám zájem o koupi zemědělských pozemků (může být i s usedlostí, lesem) v okrese Benešov, Příbram. cenu respektuji. nabídky prosím zasílejte na email pepabn@centrum.cz


0 Kč

zobrazeno: 190x
Středočeský kraj

Hledáme pozemek

Hledáme pozemekV okrese Ústí nad Orlicí nebo Svitavy hledáme pozemek či zahradu o rozloze 2ha a více pro vybudování zahradnictví pěstujícího zahradní květiny. Výhodou blízkost silnice, dostupnost vody a...


0 Kč

zobrazeno: 704x
Pardubický kraj

Orná půda

Orná půdaSháním ornou půdu -pole, možno i k pronájmu - Ústín u Olomouce a okolí. Cena dohodou.Velikost do dvou hektarů


0 Kč

zobrazeno: 358x
Olomoucký kraj
Ústín

Koupíme ornou půdu v katastru Olomouce, Medlov a Uničov

Koupíme ornou půdu v katastru Olomouce, Medlov a UničovKoupíme za tržní cenu pozemky v Medlově a Uničově a okolí. Dále máme zájem o pozemky v katastrálním území Pardubic.


0 Kč

zobrazeno: 311x
Olomoucký kraj

Hledám ornou půdu ke koupi v okolí Havlíčkův Brod

Hledám ornou půdu ke koupi v okolí Havlíčkův BrodHledám ornou půdu ke koupi v okolí Havlíčkův Brod o rozloze do 15ha. Lépe ve větších celcích. Klidně i s nájemníkem, nejlépe jeden majitel.


0 Kč

zobrazeno: 325x
Vysočina
Havlíčkův Brod

Orná půda, Havlíčkův Brod

Orná půda, Havlíčkův BrodOrná půda, Havlíčkův Brod. Výměra cca. 30.000m2 a víc, preferuji v jednom územním celku, nejlépe příjezdová cesta. Lokalita: Havl. Brod a okolí. Cena: 10,-Kč/ m2


0 Kč

zobrazeno: 477x
Vysočina
Havlíčkův Brod

Orná půda Světlá nad Sázavou

Orná půda Světlá nad SázavouHledám ornou půdu ke koupi v okolí Světlá nad Sázavou o rozloze do 20ha. Lépe ve vetsich celcích. S možnosti přístupové cesty. Klidne i s najemníkem, nejlépe jeden majitel.


0 Kč

zobrazeno: 438x
Vysočina
Jihlava

Koupím pozemek Třešť

Koupím pozemek TřešťKoupím ornou půdu, pozemek v Třešti a okolí, cenu a rozlohu nabídnete. Děkuji za nabídky. Pouze bez realitní kanceláře.


0 Kč

zobrazeno: 375x
Vysočina
Jihlava

Sháním ornou půdu u Uničova

Sháním ornou půdu u UničovaKoupím ornou půdu o min. rozloze 2000 m2 nedaleko Uničova (okolí Medlova, Králové, Hlivic, Úsova). Nabízím 50Kč za m2. Děkuji za Vaše nabídky, nehci RK.


0 Kč

zobrazeno: 456x
Olomoucký kraj
Uničov

Celkem 89 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj