Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Koupím ornou půduKoupím ornou půdu, koupím pole, poptávka, zemědělská orná půda, BPEJ, poptávky nemovitostí, pole je zemědělsky obhospodařovaná půda, na které se pěstují v pravidelném sledu zemědělské plodiny a která není travním porostem. Prezentují se realitní kanceláře i soukromé osoby. Možnost vložit k inzerátu i videoprohlídku. Inzerce poptávek je zdarma.

Orná puda, Vykupujeme zemedelskou pudu

Orná puda, Vykupujeme zemedelskou puduOrná puda . Orná puda-Vykupujeme zemedelskou pudu (orná puda, také zahrady a trvalé travnaté porosty).


0 Kč

zobrazeno: 1029x
Česká republika

Poptávám ornou půdu

Poptávám ornou půduKoupím ornou půdu v jakémkoli množství v okrese Rokycany, Volduchy, Březina a okolí. Prosím nabídněte. Plzeň město. .


0 Kč

zobrazeno: 552x
Plzeňský kraj
Plzeň - město

Orná půda

Orná půdaPoptávám ornou půdu v okolí HK


0 Kč

zobrazeno: 591x
Česká republika
500 02 Hradec Králové

Koupíme ornou půdu

Koupíme ornou půduKoupíme ornou půdu. Koupíme nějakou ornou půdu nebo jiný pozemek. V Olomouckém kraji. Děkuji za nabídky.


0 Kč

zobrazeno: 518x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupíme ornou půdu

Koupíme ornou půduKoupíme ornou půdu. Hledáme ke koupi velké územní celky. Nejlépe v Olomouckém kraji. Pište i SMS zprávy.


0 Kč

zobrazeno: 512x
Olomoucký kraj
Olomouc

Orná půda - koupě

Orná půda - koupěVykoupím ornou půdu kdekoliv v ČR, velikost nerozhoduje, velké územní celky od 40 000 m2, platím hotově. Nechci realitní kanceláře, jednám pouze s majitelem! Pište i SMS zprávy, zavolám....


0 Kč

zobrazeno: 1159x
Česká republika

Celkem 6 inzerátů

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj