Poptávky pozemkůPoptávky pozemků, poptávky nemovitostí, koupím pozemek, hledám pozemky, zahrady, orná zemědělská půda, BPEJ, stavební parcely na prodej, lesy, trvalý travní porost, pastviny a louky, pozemek pro komerční výstavbu. Pozemek je část zemského povrchu oddělená od sousedních částí hranicí územní správní jednotky nebo hranicí katastrálního území, hranicí držby, hranicí vlastnickou, hranicí druhu pozemku popřípadě rozhraním způsobu druhu využití pozemků.

Zahrada u Olomouce

Zahrada u OlomouceHledám ke koupi oplocenou zahradu se zahradní chatkou v blízkém okolí Olomouce do 15km. Děkuji za nabídku.


220 000 Kč

zobrazeno: 162x
Olomoucký kraj
Olomouc

Pozemek Nedvězí

Pozemek NedvězíPoptávám ke koupi pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu o rozloze 500 - 800 m2 v Nedvězí u Olomouce. Děkuji za nabídku.


1 000 000 Kč

zobrazeno: 171x
Olomoucký kraj
Nedvězí

Orná půda

Orná půdaOdkoupíme ornou půdu v bývalém okrese Chomutov pro zemědělskou výrobu. Výměra nerozhoduje. Nabídněte cenu.


0 Kč

zobrazeno: 234x
Ústecký kraj

Koupím parcelu Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím parcelu Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím parcelu Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám pozemek pro bydlení ke koupi do 10km od Olomouce, s rozlohou nad 1000m2, preferujeme v dosahu mhd, klidne prostredi (soukromi). Může to být i...


0 Kč

zobrazeno: 165x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím pozemek pro stavbu RD Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím pozemek pro stavbu RD Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím pozemek pro stavbu RD Olomouc, poptávka nemovitostí. Stavební parcelu v Olomouci, rozloha cca 350m2 max. do 600m2. Nebo zahradu v okolí Svatého Kopečku.


0 Kč

zobrazeno: 144x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím stavební parcelu Prostějov, poptávka nemovitostí

Koupím stavební parcelu Prostějov, poptávka nemovitostíKoupím stavební parcelu Prostějov, poptávka nemovitostí. Koupíme pozemek pro stavbu rodinného domu v západní části Prostějova (Krasice, Čechovice, Domamyslice, Mostkovice)


0 Kč

zobrazeno: 155x
Olomoucký kraj
Prostějov

Koupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostí. Stavební pozemek s IS s možností stavby RD, a to i srubové dřevostavby, cenově do 300 000Kč, Olomouc a blízké okolí.


0 Kč

zobrazeno: 87x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím zahradu Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím zahradu Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím zahradu Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám zahradu ke koupi v Nedvězí a okolí. 300 -400 m2.


0 Kč

zobrazeno: 148x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím stavební parcelu Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím stavební parcelu Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím stavební parcelu Olomouc, poptávka nemovitostí. Stavební parcela, možno i se starším rodinným domem k úplné rekonstrukci. Výměra cca 1000m2. Lokalita: okolí Olomouce, obce se základní...


0 Kč

zobrazeno: 128x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám pozemek pro bydlení nebo zahradu ke koupi. Na pozemku by měly být k dispozici tyto inženýrské sítě elektřina vodovod. Pozemek by měl...


0 Kč

zobrazeno: 132x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 416 inzerátů25

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj