Poptávky pozemkůPoptávky pozemků, poptávky nemovitostí, koupím pozemek, hledám pozemky, zahrady, orná zemědělská půda, BPEJ, stavební parcely na prodej, lesy, trvalý travní porost, pastviny a louky, pozemek pro komerční výstavbu. Pozemek je část zemského povrchu oddělená od sousedních částí hranicí územní správní jednotky nebo hranicí katastrálního území, hranicí držby, hranicí vlastnickou, hranicí druhu pozemku popřípadě rozhraním způsobu druhu využití pozemků.

Hledám pozemek v Jihlavě pro bydlení

Hledám pozemek v Jihlavě pro bydleníHledám pozemek v Jihlavě pro bydlení ke koupi. Pozemek by měl být v obcích směrem na Třebíč. Cena nerozhoduje. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní kanceláře, jsem z Jihlavy.


0 Kč

zobrazeno: 111x
Vysočina
Jihlava

Hledám pozemek pro bydlení V Olomouci

Hledám pozemek pro bydlení V OlomouciHledám pozemek pro bydlení V Olomouci. Samostatný pozemek zasíťovaný. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní kanceláře, jsem z Olomouce.


0 Kč

zobrazeno: 107x
Olomoucký kraj
Olomouc

Vykoupím pozemky v Olomouci

Vykoupím pozemky v OlomouciVykoupím pozemky v Olomouci. Mám zájem o koupi stavebního pozemku s IS na hranici pozemku pro bezproblémovou výstavu samostatně stojícího RD. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní...


0 Kč

zobrazeno: 100x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pozemek v Olomouci pro bydlení ke koupi

Hledám pozemek v Olomouci pro bydlení ke koupiHledám pozemek v Olomouci pro bydlení ke koupi v ceně do 1.500.000 Kč. Na pozemku by měly být k dispozici tyto inženýrské sítě elektřina plyn kanalizace vodovod. Pozemek by měl být v okrese...


0 Kč

zobrazeno: 100x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupíme pozemek v Jihlavě pro stavbu rodinného domu

Koupíme pozemek v Jihlavě pro stavbu rodinného domuKoupíme pozemek v Jihlavě pro stavbu rodinného domu v západní části. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní kanceláře, jsem z Jihlavy.


0 Kč

zobrazeno: 82x
Vysočina
Jihlava

Koupím stavební pozemek v Jihlavě

Koupím stavební pozemek v JihlavěKoupím stavební pozemek v Jihlavě s IS s možností stavby RD, a to i srubové dřevostavby, cenově do 300 000Kč a blízké okolí. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní kanceláře,...


0 Kč

zobrazeno: 83x
Vysočina
Jihlava

Hledám pozemek v Jihlavě pro bydlení ke koupi

Hledám pozemek v Jihlavě pro bydlení ke koupiHledám pozemek v Jihlavě pro bydlení ke koupi v ceně do 1.500.000 Kč. Na pozemku by měly být k dispozici tyto inženýrské sítě elektřina plyn kanalizace vodovod. Pozemek by měl být, okolí do 15...


0 Kč

zobrazeno: 87x
Vysočina
Jihlava

Hledám zahradu v Jihlavě ke koupi

Hledám zahradu v Jihlavě ke koupiHledám zahradu v Jihlavě ke koupi a okolí. 300 - 1 400 m2. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní kanceláře, jsem z Olomouce.


0 Kč

zobrazeno: 174x
Vysočina
Jihlava

Koupím pozemky v okrese Olomouc

Koupím pozemky v okrese OlomoucKoupím pozemky v okrese Olomouc s přístupem, nejde mi o pozemek k výstavbě RD. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní kanceláře, jsem z Olomouce.


0 Kč

zobrazeno: 106x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím stavební pozemek v Olomouci

Koupím stavební pozemek v OlomouciKoupím stavební pozemek s IS nedaleko Olomouce (max.30km) do 450.000,-Kč. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní kanceláře, jsem z Olomouce.


0 Kč

zobrazeno: 103x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 503 inzerátů25

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj