Poptávky pozemkůPoptávky pozemků, poptávky nemovitostí, koupím pozemek, hledám pozemky, zahrady, orná zemědělská půda, BPEJ, stavební parcely na prodej, lesy, trvalý travní porost, pastviny a louky, pozemek pro komerční výstavbu. Pozemek je část zemského povrchu oddělená od sousedních částí hranicí územní správní jednotky nebo hranicí katastrálního území, hranicí držby, hranicí vlastnickou, hranicí druhu pozemku popřípadě rozhraním způsobu druhu využití pozemků.

Hledám pozemek pro bydlení V Jihlavě

Hledám pozemek pro bydlení V JihlavěHledám pozemek pro bydlení V Jihlavě. Samostatný pozemek zasíťovaný. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní kanceláře, jsem z Jihlavy.


0 Kč

zobrazeno: 106x
Vysočina
Jihlava

Hledám pozemek Jihlava pro bydlení ke koupi

Hledám pozemek Jihlava pro bydlení ke koupiHledám pozemek Jihlava pro bydlení ke koupi v ceně do 450.000 Kč. Na pozemku by měly být k dispozici tyto inženýrské sítě: elektřina, plyn, kanalizace, vodovod. Pozemek by měl být v okrese...


0 Kč

zobrazeno: 90x
Vysočina
Jihlava

KOUPÍM: ornou půdu, louky, pastviny. Platba v hotovosti.

KOUPÍM: ornou půdu, louky, pastviny. Platba v hotovosti.Koupím: ornou půdu, louky, pastviny. Platba v hotovosti. Ihned. Celá ČR. šKRLOVÁ Tel. 777583456, 516412349


0 Kč

zobrazeno: 527x
Jihomoravský kraj

Hledám pozemek pro bydlení na Jihlavsku ke koupi

Hledám pozemek pro bydlení na Jihlavsku ke koupiHledám pozemek pro bydlení na Jihlavsku ke koupi v ceně do 1.000 Kč/m2. Na pozemku by měly být k dispozici tyto inženýrské sítě: elektřina, plyn, kanalizace, vodovod. Pozemek by měl být v...


0 Kč

zobrazeno: 44x
Vysočina
Jihlava

Koupím pozemky v okrese Jihlava

Koupím pozemky v okrese JihlavaKoupím pozemky v okrese Jihlava s přístupem, nejde mi o pozemek k výstavbě RD. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní kanceláře, jsem z Olomouce.


0 Kč

zobrazeno: 145x
Vysočina
Jihlava

Koupím stavební pozemek v Jihlavě

Koupím stavební pozemek v JihlavěKoupím stavební pozemek v Jihlavě s IS nedaleko Jihlavy (max.30km) do 450.000,-Kč. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní kanceláře, jsem z Jihlavy.


0 Kč

zobrazeno: 66x
Vysočina
Jihlava

Hledám pozemek v Jihlavě pro bydlení ke koupi

Hledám pozemek v Jihlavě pro bydlení ke koupiHledám pozemek v Jihlavě pro bydlení ke koupi. Pozemek by měl být v obcích směrem na Třebíč. Cena nerozhoduje. Děkuji za Vaše seriozní nabídky, pouze bez realitní kanceláře, jsem z Jihlavy.


0 Kč

zobrazeno: 81x
Vysočina
Jihlava

Hledám pronájem pozemku nebo prostor pro provoz výkupu kovů

Hledám pronájem pozemku nebo prostor pro provoz výkupu kovůHledám pronájem pozemku nebo prostor pro provoz výkupu kovů - pozemek cca 150-200m2 s možností oplocení, může být i s budovou i bez v rozmezí ceny 5.000,- - 12.000,-kč/měs. dle stavu, děkuji za...


12 000 Kč

zobrazeno: 154x
Olomoucký kraj

Orná půda Dub nad Moravou

Orná půda Dub nad MoravouHledám ke koupi ornou půdu v Dubě nad Moravou a blízkém okolí. O rozloze kolem 1.000 m2. Děkuji za nabídku.


0 Kč

zobrazeno: 234x
Olomoucký kraj
Dub nad Moravou

Koupím pozemek Těšíkov

Koupím pozemek TěšíkovHledám ke koupi pozemek, nejlépe stavební parcelu pouze v Těšíkově u Šternberka. Děkuji za nabídku.


0 Kč

zobrazeno: 213x
Olomoucký kraj
Těšíkov

Celkem 463 inzerátů25

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj