Poptávky pozemkůPoptávky pozemků, poptávky nemovitostí, koupím pozemek, hledám pozemky, zahrady, orná zemědělská půda, BPEJ, stavební parcely na prodej, lesy, trvalý travní porost, pastviny a louky, pozemek pro komerční výstavbu. Pozemek je část zemského povrchu oddělená od sousedních částí hranicí územní správní jednotky nebo hranicí katastrálního území, hranicí držby, hranicí vlastnickou, hranicí druhu pozemku popřípadě rozhraním způsobu druhu využití pozemků.

Koupím stavební parcelu Prostějov, poptávka nemovitostí

Koupím stavební parcelu Prostějov, poptávka nemovitostíKoupím stavební parcelu Prostějov, poptávka nemovitostí. Koupíme pozemek pro stavbu rodinného domu v západní části Prostějova (Krasice, Čechovice, Domamyslice, Mostkovice)


0 Kč

zobrazeno: 155x
Olomoucký kraj
Prostějov

Koupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostí. Stavební pozemek s IS s možností stavby RD, a to i srubové dřevostavby, cenově do 300 000Kč, Olomouc a blízké okolí.


0 Kč

zobrazeno: 87x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím zahradu Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím zahradu Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím zahradu Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám zahradu ke koupi v Nedvězí a okolí. 300 -400 m2.


0 Kč

zobrazeno: 148x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím stavební parcelu Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím stavební parcelu Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím stavební parcelu Olomouc, poptávka nemovitostí. Stavební parcela, možno i se starším rodinným domem k úplné rekonstrukci. Výměra cca 1000m2. Lokalita: okolí Olomouce, obce se základní...


0 Kč

zobrazeno: 128x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám pozemek pro bydlení nebo zahradu ke koupi. Na pozemku by měly být k dispozici tyto inženýrské sítě elektřina vodovod. Pozemek by měl...


0 Kč

zobrazeno: 131x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím pozemek k podnikání Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím pozemek k podnikání Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím pozemek k podnikání Olomouc, poptávka nemovitostí. Firma hledá ke koupi pozemky vhodné pro podnikání.


0 Kč

zobrazeno: 199x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím v Olomouci komerční pozemek, poptávka nemovitostí

Koupím v Olomouci komerční pozemek, poptávka nemovitostíKoupím v Olomouci komerční pozemek, poptávka nemovitostí. Pro klienta hledáme velké komerční pozemky v Olomouci nebo v okolí.


0 Kč

zobrazeno: 148x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím pozemek Olomouc, poptávky nemovitostí

Koupím pozemek Olomouc, poptávky nemovitostíKoupím pozemek Olomouc, poptávky nemovitostí. Hledám ke koupi pozemek, který se nachází na frekventovaném místě u Olomouce.


0 Kč

zobrazeno: 158x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím komerční pozemky Přerov, poptávka nemovitostí

Koupím komerční pozemky Přerov, poptávka nemovitostíKoupím komerční pozemky Přerov, poptávka nemovitostí. V Přerově koupíme jakékoli komerční pozemky. Hledáme velké plochy.


0 Kč

zobrazeno: 190x
Olomoucký kraj
Přerov

Koupím pozemek na podnikání Olomouc, poptávky nemovitostí

Koupím pozemek na podnikání Olomouc, poptávky nemovitostíKoupím pozemek na podnikání Olomouc, poptávky nemovitostí. V okolí Olomouce koupíme pozemek, který je vhodný pro podnikání.


0 Kč

zobrazeno: 180x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 411 inzerátů25

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj