Poptávky pozemkůPoptávky pozemků, poptávky nemovitostí, koupím pozemek, hledám pozemky, zahrady, orná zemědělská půda, BPEJ, stavební parcely na prodej, lesy, trvalý travní porost, pastviny a louky, pozemek pro komerční výstavbu. Pozemek je část zemského povrchu oddělená od sousedních částí hranicí územní správní jednotky nebo hranicí katastrálního území, hranicí držby, hranicí vlastnickou, hranicí druhu pozemku popřípadě rozhraním způsobu druhu využití pozemků.

Koupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím stavební pozemek Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám pozemek pro bydlení nebo zahradu ke koupi. Na pozemku by měly být k dispozici tyto inženýrské sítě elektřina vodovod. Pozemek by měl...


0 Kč

zobrazeno: 130x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím pozemek k podnikání Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím pozemek k podnikání Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím pozemek k podnikání Olomouc, poptávka nemovitostí. Firma hledá ke koupi pozemky vhodné pro podnikání.


0 Kč

zobrazeno: 197x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím v Olomouci komerční pozemek, poptávka nemovitostí

Koupím v Olomouci komerční pozemek, poptávka nemovitostíKoupím v Olomouci komerční pozemek, poptávka nemovitostí. Pro klienta hledáme velké komerční pozemky v Olomouci nebo v okolí.


0 Kč

zobrazeno: 147x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím pozemek Olomouc, poptávky nemovitostí

Koupím pozemek Olomouc, poptávky nemovitostíKoupím pozemek Olomouc, poptávky nemovitostí. Hledám ke koupi pozemek, který se nachází na frekventovaném místě u Olomouce.


0 Kč

zobrazeno: 156x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím komerční pozemky Přerov, poptávka nemovitostí

Koupím komerční pozemky Přerov, poptávka nemovitostíKoupím komerční pozemky Přerov, poptávka nemovitostí. V Přerově koupíme jakékoli komerční pozemky. Hledáme velké plochy.


0 Kč

zobrazeno: 188x
Olomoucký kraj
Přerov

Koupím pozemek na podnikání Olomouc, poptávky nemovitostí

Koupím pozemek na podnikání Olomouc, poptávky nemovitostíKoupím pozemek na podnikání Olomouc, poptávky nemovitostí. V okolí Olomouce koupíme pozemek, který je vhodný pro podnikání.


0 Kč

zobrazeno: 178x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím pastviny v ČR, poptávka nemovitostí

Koupím pastviny v ČR, poptávka nemovitostíKoupím pastviny v ČR, poptávka nemovitostí. Po celé ČR hledáme ke koupi pěkné pastviny. Na ceně nezáleží.


0 Kč

zobrazeno: 345x
Olomoucký kraj

Koupím v Přerově pastviny, poptávka nemovitostí

Koupím v Přerově pastviny, poptávka nemovitostíKoupím v Přerově pastviny, poptávka nemovitostí. V okolí Přerova nebo na jeho okraji, koupím pastviny.


0 Kč

zobrazeno: 218x
Olomoucký kraj
Přerov

Koupím v Olomouci louku, poptávka nemovitostí

Koupím v Olomouci louku, poptávka nemovitostíKoupím v Olomouci louku, poptávka nemovitostí. Na okraji Olomouce hledáme pro klienta koupi louky. Cena do 500,-/m2.


0 Kč

zobrazeno: 224x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím louku Olomoucký kraj, poptávka nemovitostí

Koupím louku Olomoucký kraj, poptávka nemovitostíKoupím louku Olomoucký kraj, poptávka nemovitostí. V celém olomouckém kraji hledám ke koupi pěknou louku.


0 Kč

zobrazeno: 192x
Olomoucký kraj

Celkem 407 inzerátů25

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj