Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


Ceník


Realitní poptávková inzerce je opravdu zdarma, počet inzerátů není omezený, u nás zaplatíte formou SMS pouze za TOPování poptávek nemovitostí, poptávku nemovitostí a nebo za reklamu na webu viz tabulka níže. Oslovte uživatele cílenou realitní reklamou na internetu. V dnešní moderní době je internet místem, které je stále častěji využíváno. Zvyšující se počet uživatelů internetu přináší nárůst návštěvnosti webových stránek. Reklama na internetu a internetové reklamní služby jsou jediný způsob, jak tyto uživatele oslovit.


Návštěvnost webových stránek. Textová nebo bannerová reklama na internetu je dnes hlavním tématem webu. Popisuje různé formy reklamy. PPC reklama, SEO optimalizace pro vyhledávače, reklama v katalozích. Chcete propagovat konkrétní službu či produkty? Máte rozpočet pro reklamu na internetu a potřebujete poradit jak správně investovat? Chcete být před vaší konkurencí? Efektivní internet marketing a vhodně zvolená reklama na internetu je zárukou úspěšného rozvoje vašeho podnikání!


S naší reklamou dosáhnete vysoké obchodní účinnosti stránek a vysoké návštěvnosti. Získejte z internetu maximum! Spolehněte se na profesionály. Cílem této činnosti je zvýšení obratu a zisku, získání nových čtenářů, nebo získání nových klientů ochotných zaplatit za konkrétní služby. Víme, jak na to. Do čeho se vyplatí investovat a jak to udělat správně. Ve všech případech platí, že vyděláváme s klienty, nikoli na nich. Jsem schopni a ochotni prokonzultovat všechny alternativy tak, aby výsledkem bylo nejúspornější, ale zároveň nejefektivnější řešení.


Horní bannervelikost 745 x 100 bodůzobrazen na všech stránkách nad logem serveru19 800 Kč / měsíc
Levý bannervelikost 120 x 600 bodůzobrazen na všech stránkách pod hlavním menu15 800 Kč / měsíc
Pravý bannervelikost 120 x 600 bodůzobrazen na všech stránkách vpravo vedle webu15 800 Kč / měsíc
Spodní bannervelikost 745 x 100 bodůzobrazen na všech stránkách v patičce webu16 800 Kč / měsíc
Textový bannerdle domluvymožnost zobrazení kdekoliv dle domluvy6 500 Kč / měsíc


Umístění v jednotlivých poptávkových kategoriích Vám umožní zasáhnout přesně tu cílovou skupinu zákazníků, jakou potřebujete.