Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Rodinný dům hledámPoptávka nemovitostí, rodinný dům hledám, koupím rodinné domy, vily, ekologické domy, poptávky nemovitosti. Služba Koupím dům je určena pro ty, kteří hledají kupce pro svůj dům. U nás Vám kupce najdeme a dobrou cenu. Máme kvalitní komunikační kanály i osvědčené způsoby oslovování potenciálních zájemců o koupi domů. Inzerujte u nás zdarma a hledejte jen ty nemovitosti, které potřebujete.

Koupím rodinný dům Sázava

Koupím rodinný dům SázavaJsme mladí novomanželé a hledáme ke koupi menší rodinný domek se zahradou v Sázavě (u Benešova) nebo blízkém okolí.


3 000 000 Kč

zobrazeno: 53x
Středočeský kraj
Sázava

Chci koupit rodinný dům v Jihlavě

Chci koupit rodinný dům v JihlavěChci koupit rodinný dům v Jihlavě do 2. mil Kč v některé z těchto lokalit: Jihlava, Jihlava centrum, Třebíč.


2 000 000 Kč

zobrazeno: 408x
Středočeský kraj
Jihlava

Koupím rodinný dům v Jihlavě, lokality Jihlava

Koupím rodinný dům v Jihlavě, lokality JihlavaKoupím rodinný dům v Jihlavě, lokality Jihlava, RD může být nedaleko centra Jihlavy, ale může být i k rekonstrukci, není podmínkou, prosím bez realitní kanceláře a jen seriozní nabídky od...


0 Kč

zobrazeno: 326x
Vysočina
Jihlava

Hledám rodinný dům na pronájem v Jihlavě, lokalita Jihlava

Hledám rodinný dům na pronájem v Jihlavě, lokalita JihlavaHledám rodinný dům na pronájem v Jihlavě, lokalita Jihlava, RD může být nedaleko centra Jihlavy, ale může být i k rekonstrukci, není podmínkou, prosím bez realitní kanceláře a jen seriozní...


0 Kč

zobrazeno: 261x
Vysočina
Jihlava

Pronájem v České Lípě

Pronájem v České LípěHledám rodinný dům na pronájem v České Lípě. Nabídněte prosím zařízený dům, v dobrém místě ke jezdí MHD a za velmi rozumnou cenu, dlouhodobě, platím 2 kauce dopředu, děkuji za nabídky.


8 900 Kč

zobrazeno: 666x
Liberecký kraj
Česká Lípa

Pronájem Mladá Boleslav

Pronájem Mladá BoleslavHledám rodinný dům na pronájem Mladá Boleslav. Nabídněte prosím zařízený dům, v dobrém místě ke jezdí MHD a za velmi rozumnou cenu, dlouhodobě, platím 2 kauce dopředu, děkuji za nabídky.


4 500 Kč

zobrazeno: 602x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Dům na pronájem Olomouc

Dům na pronájem OlomoucHledám rodinný dům na pronájem Olomouc. Nabídněte prosím zařízený dům, v dobrém místě ke jezdí MHD a za velmi rozumnou cenu, dlouhodobě, platím 2 kauce dopředu, děkuji za nabídky.


8 900 Kč

zobrazeno: 555x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám RD pouze v Olomouci. Cena nad 5 milionů a více. Ideálně vilu samostatně stojící v zeleni.


0 Kč

zobrazeno: 276x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí. Pouze novostavba cihlového RD přímo v Olomouci (možno i Křelov a Chomoutov), cena do 4,2 mil. Kč.


0 Kč

zobrazeno: 281x
Olomoucký kraj
Olomouc

Hledám pronájem rodinného domu Olomouc, poptávka nemovitostí

Hledám pronájem rodinného domu Olomouc, poptávka nemovitostíHledám pronájem rodinného domu Olomouc, poptávka nemovitostí. Pronájem rodinného nebo řadového domku do 20-30km od Olomouce (4+1 nebo 4+kk)


0 Kč

zobrazeno: 329x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 114 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj