Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Rodinné domy koupímPoptávka nemovitostí, rodinné domy koupím, nízkoenergetický rodinný dům hledám, bungalov na klíč, dřevostavba, poptávka nemovitostí. U nás Vám kupce najdeme a dobrou cenu. Máme kvalitní komunikační kanály i osvědčené způsoby oslovování potenciálních zájemců o koupi domů. Inzerce poptávky je zdarma i pro realitní kanceláře. Inzerujte u nás zdarma a hledejte jen ty nemovitosti, které potřebujete.

Koupím rodinný dům Sázava

Koupím rodinný dům SázavaJsme mladí novomanželé a hledáme ke koupi menší rodinný domek se zahradou v Sázavě (u Benešova) nebo blízkém okolí.


3 000 000 Kč

zobrazeno: 58x
Středočeský kraj
Sázava

Chci koupit rodinný dům v Jihlavě

Chci koupit rodinný dům v JihlavěChci koupit rodinný dům v Jihlavě do 2. mil Kč v některé z těchto lokalit: Jihlava, Jihlava centrum, Třebíč.


2 000 000 Kč

zobrazeno: 413x
Středočeský kraj
Jihlava

Koupím rodinný dům v Jihlavě, lokality Jihlava

Koupím rodinný dům v Jihlavě, lokality JihlavaKoupím rodinný dům v Jihlavě, lokality Jihlava, RD může být nedaleko centra Jihlavy, ale může být i k rekonstrukci, není podmínkou, prosím bez realitní kanceláře a jen seriozní nabídky od...


0 Kč

zobrazeno: 328x
Vysočina
Jihlava

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám RD pouze v Olomouci. Cena nad 5 milionů a více. Ideálně vilu samostatně stojící v zeleni.


0 Kč

zobrazeno: 278x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí. Pouze novostavba cihlového RD přímo v Olomouci (možno i Křelov a Chomoutov), cena do 4,2 mil. Kč.


0 Kč

zobrazeno: 282x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí. Hledám novostavbu - cihlový, montovaný dům ke koupi v ceně do 2.500.000 Kč. Dům může být před dokončením, hrubá stavba. Mezi Olomoucí a...


0 Kč

zobrazeno: 299x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím domek Prostějov, poptávka nemovitostí

Koupím domek Prostějov, poptávka nemovitostíKoupím domek Prostějov, poptávka nemovitostí. Samostatný nebo koncový domek s dílnou a malou zahrádkou do 15 km od Prostějova směrem na JZ, Z, SZ. RD po rekonstrukci a zateplený s plyn kotlem,...


0 Kč

zobrazeno: 292x
Olomoucký kraj
Prostějov

Koupím rodinný dům Prostějov, poptávka nemovitostí

Koupím rodinný dům Prostějov, poptávka nemovitostíKoupím rodinný dům Prostějov, poptávka nemovitostí. Koupí RD (nebo byt) v Prostějově a okolí. Min. 3+1, podmínkou je balkon, lodžie, na stavu a vybavení nezáleží. Cena 1.600 000 od nebo do ????


0 Kč

zobrazeno: 246x
Olomoucký kraj
Prostějov

Koupím rodinný dům Přerov, poptávka nemovitostí

Koupím rodinný dům Přerov, poptávka nemovitostíKoupím rodinný dům Přerov, poptávka nemovitostí. Hledám dům 3+1ke koupi v ceně do 1.200.000 Kč s velkou zahradou. Dům by měl být v okrese Přerov


0 Kč

zobrazeno: 245x
Olomoucký kraj
Olomouc

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí

Koupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostíKoupím rodinný dům Olomouc, poptávka nemovitostí. Koupě rodinné domu v Prostějově a v okolí, případně Olomouc směr na Prostějov. Dům alespoň částečně obyvatelný. Cena do 1 mil. Kč.


0 Kč

zobrazeno: 265x
Olomoucký kraj
Olomouc

Celkem 100 inzerátů1

Bydlení | Zahrada | Zajímavosti   Zpravodaj