Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


TOPovat / Editovat / Smazat


Restaurace, bowling a kulturní dům v České Třebové

cena: 15 000 000 Kč

Prodej Národního domu v České Třebové https://www.remax-czech.cz/reality/detail/222377/prodej-obchodnich-prostor-1441-m2-ceska-trebova Nádherně zrealizovaná rekonstrukce Národního domu na Kozlovské ulici v České Třebové určitě zláká zdatného podnikatele, který ocení radost a duši tohoto místa. Nabízíme prodej této nemovitosti, která má velké přednosti díky zavedenému provozu následujících prostor : * restaurace * bowling * kulečník * velký sál * malý sál * zahrádka Celková kapacita osob sezení vč stání je cca 850 lidí Celková kapacita osob sezení cca 670 lidí.

Číslo inzerátu ID inzerátu: 238758
Inzerent Jméno: Gabriela Mačudová
Telefon Telefon: 777 340 184
Email Email: gmacudova@gmail.com

TOPovat poptávku

Topování nemovitosti znamená její posunutí dopředu. Každé topování posouvá inzerát vždy o 7 dní od aktuálního dne. Zaplatit lze pomocí Premium sms.
Tento inzerát natopujete zasláním sms s textem RK 238758 na telefonní číslo 9078950. Cena jedné sms je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje mobilbonus.cz. Služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a TO2.


Editovat nebo smazat inzerát

Zadejte své heslo pro smazání nebo editování inzerátu. Editací inzerátu se nezmění datum vytvoření inzerátu.

Vaše heslo pro editaci / smazání inzerátu:      


Zaslat ztracené heslo

Do kolonky níže vepiště Vaši emailovou adresu, kterou jste použili v našem bazaru. Obratem Vám zašleme nové heslo.

Váš email:  
  
Bezpečnostní kód Do kolonky KÓD opiště bezpečnostní kód z obrázku.