Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


TOPovat / Editovat / Smazat


Manželský pár hľadá mezonetový byt v Prahe, 20 min od centra

cena: 8 000 Kč

Dobrý deň, sme manželský pár s kresťanskými hodnotami. Hľadáme mezonetový byt s dvoma samostatnými izbami, kuchyňou a sociálne zariadenie. Môže byť aj starší v dobrrom stave. Ak má byt výhľad a balkón alebo terasu, budeme sa veľmi tešiť. Manželka pracuje od októbra vo firme a ja začínam doktorské štúdium na Karlovej Univerzite. Uprednostňujeme keby bola na blízku nejáká zeleň a pekný výhľad. Byt musí byť zariadený. Sme otvorený na prediskutovanie, ak máte podobnú ponuku. Cena 8000 (mesačný nájom)

Číslo inzerátu ID inzerátu: 238764
Inzerent Jméno: Mgr. Filip Kachnič
Telefon Telefon: 0 046 720 053 621
Email Email: filip.kachnic.karlsson@gmail.com

TOPovat poptávku

Topování nemovitosti znamená její posunutí dopředu. Každé topování posouvá inzerát vždy o 7 dní od aktuálního dne. Zaplatit lze pomocí Premium sms.
Tento inzerát natopujete zasláním sms s textem RK 238764 na telefonní číslo 9078950. Cena jedné sms je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje mobilbonus.cz. Služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a TO2.


Editovat nebo smazat inzerát

Zadejte své heslo pro smazání nebo editování inzerátu. Editací inzerátu se nezmění datum vytvoření inzerátu.

Vaše heslo pro editaci / smazání inzerátu:      


Zaslat ztracené heslo

Do kolonky níže vepiště Vaši emailovou adresu, kterou jste použili v našem bazaru. Obratem Vám zašleme nové heslo.

Váš email:  
  
Bezpečnostní kód Do kolonky KÓD opiště bezpečnostní kód z obrázku.