Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


TOPovat / Editovat / Smazat


Hledáme útulný byt v Praze

cena: 20 000 Kč

Dobrý den, předem Vám chci poděkovat za přečtení tohoto inzerátu. S partnerkou se kterou již společně bydlíme více než 6 let hledáme k dlouhodobému pronájmu útulný byt 2+1 či 2kk v Praze s balkónem/terasou. Jsme bezdětní a také bez domácích mazlíčků. Já pracuji v Praze jako energetický analytik a partnerka ve službách, v obchodě. Konkrétně nemáme vytipovanou určitou část Prahy, ale upřednostňujeme Prahu 5. Byt by měl být nejlépe po rekonstrukci. Líbí se nám také atypicky řešené prostory. Nemáme požadavky na vybavenost, vše máme své, ale pokud budou k dispozici základní věci jako lednice, pračka a myčka, určitě to uvítáme. Dalšímu vybavení se samozřejmě také nebráníme, vše je otázka domluvy, jsme variabilní. Ve své podstatě trávíme většinu v práci a jsme také společensky a sportovně aktivní, proto uvítáme dobrou dostupnost spojů v okolí domu. Počítám také s tím, že se budu podílet na provozních nákladech a po domluvě se nebráním podílení se na drobných úpravách bytu. Budeme také velmi rádi za přátelské a solidní sousedy. Cena nájmu včetně poplatků do 20 000 Kč. Rádi se také seznámíme s majitelem bytu, ať se navzájem poznáme a případně nám sdělil své nároky a představy z dlouhodobého hlediska.

Číslo inzerátu ID inzerátu: 238964
Inzerent Jméno: David
Email Email: ol.david@email.cz

TOPovat poptávku

Topování nemovitosti znamená její posunutí dopředu. Každé topování posouvá inzerát vždy o 7 dní od aktuálního dne. Zaplatit lze pomocí Premium sms.
Tento inzerát natopujete zasláním sms s textem RK 238964 na telefonní číslo 9078950. Cena jedné sms je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje mobilbonus.cz. Služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a TO2.


Editovat nebo smazat inzerát

Zadejte své heslo pro smazání nebo editování inzerátu. Editací inzerátu se nezmění datum vytvoření inzerátu.

Vaše heslo pro editaci / smazání inzerátu:      


Zaslat ztracené heslo

Do kolonky níže vepiště Vaši emailovou adresu, kterou jste použili v našem bazaru. Obratem Vám zašleme nové heslo.

Váš email:  
  
Bezpečnostní kód Do kolonky KÓD opiště bezpečnostní kód z obrázku.