Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


TOPovat / Editovat / Smazat


Nabídka půjčky

cena: 20 000 Kč

Ahoj,    Jste jedním z těch, kteří uvažují nad tím, jak získat úvěry na financování vašich okamžitých potřeb bez záruky? pro další dotazy nás prosím kontaktujte emailem (kirkleonfinances@gmail.com) Jméno: .............................. Výše ​​úvěru potřebné: ............................. Doba trvání úvěru: ................ .................... Účel úvěru: .......................... .... E-mail: .............................. KONTAKTNÍ JMÉNO: Pán Michal Červenka

Číslo inzerátu ID inzerátu: 239011
Inzerent Jméno: Michal Červenka
Email Email: kirkleonfinances@gmail.com

TOPovat poptávku

Topování nemovitosti znamená její posunutí dopředu. Každé topování posouvá inzerát vždy o 7 dní od aktuálního dne. Zaplatit lze pomocí Premium sms.
Tento inzerát natopujete zasláním sms s textem RK 239011 na telefonní číslo 9078950. Cena jedné sms je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje mobilbonus.cz. Služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a TO2.


Editovat nebo smazat inzerát

Zadejte své heslo pro smazání nebo editování inzerátu. Editací inzerátu se nezmění datum vytvoření inzerátu.

Vaše heslo pro editaci / smazání inzerátu:      


Zaslat ztracené heslo

Do kolonky níže vepiště Vaši emailovou adresu, kterou jste použili v našem bazaru. Obratem Vám zašleme nové heslo.

Váš email:  
  
Bezpečnostní kód Do kolonky KÓD opiště bezpečnostní kód z obrázku.