Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |


Vzory smluv ke stažení zdarma


Vzory smluv ke stažení zdarma na Poptavky-nemovitosti.cz. Připravili jsme pro vás nejčastěji používané vzory smluv a dohod. Veškeré vzory smluv ke stažení jsou zdarma a pravidelně kontrolovány a aktualizovány týmem zkušených právníků. Klikněte na příslušný vzor smlouvy a uložte do svého počítače.


Uložit jako PDFDohoda o pracovní činnosti, vzor smlouvyStáhnout
Uložit jako PDFDohoda o provedení práce, vzor smlouvyStáhnout
Uložit jako PDFNávrh na vklad ke stažení zdarmaStáhnout
Uložit jako PDFKupní smlouva o převodu vlastnictví k nemovitostemStáhnout
Uložit jako PDFPlná moc ke stažení zdarmaStáhnout
Uložit jako PDFProhlášení kupujícíhoStáhnout
Uložit jako PDFProhlášení prodávajícíhoStáhnout

Nemovitosti-Poptavka.cz nabízí vzorové smlouvy kupní, nájemní aj., které jsou připraveny ve formátech PDF. Vzory smluv zdarma zrychlí a usnadní přípravu smluv i dalších dokumentů, zajistí jejich správné a přesné znění. Najdete zde smlouvy a informace, které můžete použít pro svou osobní potřebu. Autory vzorů jsou zkušení editoři provozující právní portály s produkty obsahující nejen smlouvy, ale i různé vzory, plné moci, žaloby a formuláře. U vzorů smluv najdete také popis, takže se velmi rychle zorientujete i v terminologii, což Vám usnadní použití smluv v praxi. Přestože uvedené informace nenahrazují advokátní právní pomoc, jde o informace, které Vám pomohou sestavit důležité typy smluv. Další smlouvy budeme v budoucnu dále doplňovat. Kdykoli budete potřebovat napsat přesnou smlouvu, plnou moc nebo jakýkoli jiný dokument, jen si z bohaté nabídky vzorů vyberete příslušný vzor, doplníte do něj své údaje a požadovaný dokument je hotov během několika minut. Pro jejich stažení klikněte na zvolený odkaz a v dialogu, který se Vám objeví, zvolte možnost Stáhnout a potom Uložit.